امام جمعه خیرآباد:

لزوم ایجاد کلانتری مستقل مطالبه به حق مردم خیرآباد است

  • کد خبر : 620705
  • ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۹:۱۳
لزوم ایجاد کلانتری مستقل مطالبه به حق مردم خیرآباد است
امام جمعه خیرآباد گفت: یکی از دغدغه ها و مشکلاتی که منطقه خیرآباد با توجه به وسعت جغرافیایی و جمعیت بالایی که دارد نبود کلانتری مستقل در این منطقه می باشد و امید است این مهم مورد توجه ویژه مسوولین قرار گیرد و این آرزوی دیرنه و به جای مردم منطقه خیرآباد برآورده و محقق شود.

حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد در گفت و گو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به همه سبزپوشان حامی امنیت اظهار کرد: از سبزپوشان حافظ امنیت در کلانتری ۱۱ شهید قدوسی که زحمات فراوان می کشند نیز تشکر می کنم، هر چند از لحاظ امکانات و محدودیت ها، مشکلات متعددی دارند ولی توانسته اند خدمات شایانی را به مردم شریف منطقه خیرآباد ارائه دهند.

وی افزود: یکی از دغدغه ها و مشکلاتی که منطقه خیرآباد با توجه به وسعت جغرافیایی و جمعیت بالایی که دارد نبود کلانتری مستقل در این منطقه می باشد و امید است این مهم مورد توجه ویژه مسئولان قرار گیرد و این آرزوی دیرینه و به جای مردم منطقه خیرآباد برآورده و محقق شود.

امام جمعه خیرآباد گفت: امروز یکی از مقوله هایی که دشمن در صدد آن است، ایجاد ناامنی در سطح کشور است چه ناامنی هایی که از خارج از کشور انجام می پذیرد و چه ناامنی هایی که متاسفانه به واسطه اراذل و اوباش در کشور صورت می گیرد و فضای روانی جامعه را ملتهب می کنند.

دشمن به دنبال التهاب فضای روانی جامعه است

حجت الاسلام طزری بیان کرد: یکی از نهادها و گروه هایی که حامی امنیت است و این امنیت را تامین می‌کند عزیزان و خدمت گذاران همه ما در نیروی انتظامی هستند هرچند در بعضی از جاها نیروی انتظامی باید در آخر کار باشد منتهی امروز ما شاهد آن هستیم که نیروی انتظامی در صدر جدول قرار می گیرد و در مسائل مختلفی که به وجود آمده نیروی انتظامی نشان داده است که می تواند خوب عمل کند و دشمن هم متاسفانه به دنبال این است که مردم را نسبت به این نیروی خدوم ناامید کند.

وی ادامه داد: اینکه نیروی انتظامی موفق بوده به این معنا نیست که تمام مشکلات و گرفتاری‌ها و اراذل و اوباش و سرقت‌ها صددرصد برطرف شده، اگر نگاهی به آمار جهانی بینداریم نسبت به کارهایی که صورت گرفته، کشور ما یکی از کشورهای می باشد که در رده بالا از لحاظ امنیتی قرار دارد و از نیروهای خدوم و ولایی و با ایمانی در نیروی انتظامی بهره مند است.

امام جمعه خیرآباد در پایان گفت: امید است مشکلاتی که این نیروهای خدمت گذار دارند با رسیدگی که صورت می گیرد محقق شود و هم اینکه مردم بهوش باشند و آگاه باشند که خدای ناکرده اگر در صدد تضعیف نیروی انتظامی برآئیم به هر بهانه‌ای اولین کسی که ضربه خواهد خورد خودمان خواهیم بود چرا که امنیت ما دچار مشکل و آسیب خواهد شد.

وی در پایان ابراز داشت: امیدواریم خداوند توفیق دهد با کمک مردم و مسئولان بتوانیم این توطئه دشمن را که قصد ایجاد ناامنی در سطح جامعه است را برطرف کنیم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=620705

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.