روستاآزاد در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

لاریجانی به خاطر تأثیرپذیری از فراکسیون امید عملکرد خوبی نداشت

  • کد خبر : 588613
  • 25 می 2020 - 15:16
لاریجانی به خاطر تأثیرپذیری از فراکسیون امید عملکرد خوبی نداشت

فعال سیاسی اصولگرا گفت: آقای لاریجانی در مجلس دهم کاملاً از متن و تفکرات فراکسیون امید تأثیر می‌پذیرفت و همین مسئله نگذاشت تا عملکرد خوبی در مجلس داشته باشد.

رضا روستاآزاد، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: آقای لاریجانی در مجلس دهم کاملاً از متن و تفکرات فراکسیون امید تأثیر می‌پذیرفت و همین مسئله نگذاشت تا عملکرد خوبی در مجلس داشته باشد.

وی افزود: قالب تفکر حاکم بر مجلس دهم، یک تفکر غرب‌گرایی و طرفدار مذاکره بود که در نحوه عکس انداختن با خانم موگرینی نمود عینی یافت و آقای لاریجانی هم بر همین تفکر موج سواری کرد.

فعال سیاسی اصولگرا خاطرنشان کرد: نحوه مدیریت مجلس توسط آقای لاریجانی قابل قبول نیست و مدیریت او دور از مسیری بود که آرمان‌های انقلاب ترسیم کرده بود.

روستاآزاد معتقد است که علی لاریجانی بوروکرات قوی است، اما غالباً موج‌سواری می‌کند و فردی نیست که برای پیشبرد اهداف انقلاب از خود مایه بگذارد.

وی تأکید کرد: مجلس یازدهم حتماً مصوبات مجلس دهم را اصلاح کند و از مجلس یازدهم انتظار می‌رود که باور کنند می‌توان رودرروی غرب ایستاد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=588613

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.