قیمت سکه همچنان در روند نزولی

  • کد خبر : 624714
  • ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۷:۵۴
قیمت سکه همچنان در روند نزولی
سکه طرح قدیم در نخستین ساعات صبح قیمتی برابر با ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه طرح جدید نیز نرخی معادل ۱۱ میلیون تومان داشت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، قیمت سکه طرح قدیم در نخستین ساعات صبح قیمتی برابر با ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح جدید نیز نرخی معادل ۱۱ میلیون تومان داشت.

وضعیت نرخ‌ها در بازار ارز نیز همراه با نوسان بود به طوری که در عصر پنجمین روز آذرماه قیمت دلار وارد کانال ۲۴ هزار تومان شد و به نرخ ۲۴ هزار و ۹۷۰ تومان در صرافی‌های رسمی فروخته شد.

هر یورو نیز در صرافی‌های رسمی ۲۹ هزار و ۶۲۰ تومان فروخته و در مقابل هر دلار به نرخ ۲۳ هزار و ۷۷۰ تومان و هر یورو ۲۸ هزار و ۴۲۰ تومان خریداری می‌شود.

سکه طرح قدیم در نخستین ساعات صبح قیمتی برابر با ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه طرح جدید نیز نرخی معادل ۱۱ میلیون تومان داشت.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ارزشی برابر با یک میلیون و ۶۴ هزار و ۲۱۸ تومان داشت. در ساعت ۱۱:۲۱ دقیقه قیمت هر گرم طلا تا یک میلیون و ۷۱ هزار و ۱۴۳ تومان افزایش یافت، اما باقی ساعات قیمت‌ها روند نزولی یافت و ساعت ۱۵ تا گرمی یک میلیون و ۳۹ هزار تومان ریزش داشت و پس از آن قیمت طلا افزایش یافت و به یک میلیون و ۵۲ هزار تومان رسید.

در ظهر سکه قیمت طرح جدید به ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش یافت و در ساعت ۱۳ با ریزش قیمت مواجه شده و ۲۰۰ هزار تومان ار ارزش آن کاسته شد. قیمت سکه، طلا و ارز در بازه‌های زمانی مختلف

زلزله در بازار ارز و سکه/ ریزش ادامه دارد

نگاهی به قیمت‌ها نشان می‌دهد که نرخ‌ها در بازار مالی نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته و در مقابل در مقایسه با ماه و هفته قبل، کاهش نرخ دلار، سکه و طلا اتفاق افتاده است. به نظر می‌رسد با سیاست‌های بانک مرکزی و دولت، می‌توان به کاهش نرخ‌ها در بازار در روز‌های اینده بیشتر امیدوار بود.

منبع: پارسینه

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=624714

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.