قیمت دلار امروز چند؟

  • کد خبر : 608139
  • ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
قیمت دلار امروز چند؟

صرافی‌ها بانکی امروز، قیمت خرید و فروش دلار را نسبت به روز کاری قبل ۴۸۰ تومان افزایش دادند و برهمین اساس هم اکنون قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش ۲۱ هزار و ۴۸۰ تومان است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، صرافی‌ها بانکی امروز، قیمت خرید و فروش دلار را نسبت به روز کاری قبل ۴۸۰ تومان افزایش دادند و برهمین اساس هم اکنون قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش ۲۱ هزار و ۴۸۰ تومان است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با افزایش ۴۸۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۱ هزار و ۴۸۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۱ هزار و ۳۸۰ تومان خریداری می‌کنند.

طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز با افزایش ۵۳۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۵ هزار و ۲۳۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها ۲۵ هزار و ۱۳۰ تومان درج شده است.

بسیاری از بازاری‌ها پیش‌بینی می‌کنند که به‌زودی ریزش شدید قیمت‌ها در بازار ارز رخ خواهد داد و این موضوع حتی در کانال‌های دلالی ارز نیز مطرح شده است و به خریداران هشدار می‌دهند که فعلاً در قیمت‌های بالا خرید ارز نداشته باشند چراکه حتماً ریزشی سنگین در راه است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=608139

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.