قیمت جدید نان با رعایت تمامی جوانب مشخص شد

  • کد خبر : 531367
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵
قیمت جدید نان با رعایت تمامی جوانب مشخص شد

فرماندار شهرستان بهارستان در ارتباط با قیمت جدید نان گفت: قیمت هر یک از انواع نان با گندم یارانه‌ای و همچنین به شکل آزاد پز مشخص شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران در رابطه با قیمت جدید نان بربری، سنگگ، لواش و تافتون، اظهار داشت: قیمت هر یک از انواع نان مذکور با گندم یارانه‌ای و همچنین به شکل آزاد پز متفاوت می باشد و نسبت به قبل افزایش یافته است.

وی در ادامه با بیان تغییرات صورت گرفته در قیمت نان، تصریح کرد: پس از ۵ سال عدم تغییر در قیمت نان در شهرستان بهارستان نرخ جدید انواع نان از امروز در بهارستان به نانوایی‌های فعال در سطح شهرستان ابلاغ شده است.

خانجانی همچنین با اشاره به برگزاری جلسات متعدد پیش از افزایش قیمت این ماده خوراکی، بیان داشت: با برگزاری جلسات متعدد سعی کردیم قیمت‌ انواع نان را با در نظر گرفتن تمام جوانب در سطح شهرستان بهارستان انجام دهیم.

وی درپایان باتاکید بر اینکه قیمت‌های جدید نان از امروز اجرایی و متخلفان رصد خواهند شد، خاطرنشان کرد: با هرگونه کم فروشی و گران فروشی نان در سطح شهرستان مطابق قانون و همچنین به شدت برخورد خواهد شد تا از هرگونه تخلف در این حوزه جلوگیری صورت بگیرد.

لازم به ذکر است که فرماندار بهارستان و همچنین دیگر مسئولان شهرستانی تنها به موضوع کم فروشی یا گرانفروشی نان توجه دارند و همچنین افزایش قیمت آن، اما در این بین هیچکس توجهی به کیفیت بسیار بد اغلب نان‌های این شهرستان یا کوچک شدن آن‌ها ندارد و گویا تنها با افزایش قیمت‌ها دغدغه مسئولین در این خصوص نیز رفع شده و توجهی به مطالبات شهروندان ندارند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=531367

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.