قهرمانی تیم فوتسال دانشگاه آزاد فیروزکوه در استان تهران

  • کد خبر : 531709
  • ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
قهرمانی تیم فوتسال دانشگاه آزاد فیروزکوه در استان تهران

تیم فوتسال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان و هیئت ‌علمی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان تهران انتخابی کشوری شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، تیم فوتسال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه در دیدار فینال مسابقات استان تهران در یک بازی سخت و نفس گیر با نتیجه سه بر دو در ضربات پنالتی تیم کارکنان دانشگاه آزاد رودهن را مغلوب خود کرد و به مقام فهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

تیم فیروزکوه در مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات توانست پس از تساوی یک بر یک، در ضربات پنالتی از سد تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند عبور و به فینال این دوره از مسابقات صعود کند همچنین تیم فوتسال دانشگاه آزاد رودهن بدون نیز توانست دانشگاه آزاداسلامی ورامین را در مرحله نیم نهایی از پیش رو بردارد و در بازی فینال مقابل تیم دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه قرار گیرد.

تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند در دیدار رده بندی با شکست تیم دانشگاه آزاد ورامین به مقام سومی این دوره از مسابقاتدست یافت.

گفتنی است تیم کارکنان دانشگاه آزاد پردیس طبق نظر کمیته فنی و مسئولین برگزاری مسابقات به عنوان تیم اخلاق برگزیده و کاپ اخلاق اهداء شد.

مسابقات فوتسال کارکنان و هیئت ‌علمی دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران انتخابی کشوری با حضور ۳۰۰ نفر در قالب ۱۷ تیم از سیزدهم لغایت هجدهم مهرماه به میزبانی واحد دماوند برگزار شد.

فوتسال دانشگاه آزاد

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=531709

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.