قرنطینه بازارها و معابر پرتردد شهر گلستان

  • کد خبر : 568816
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۶
قرنطینه بازارها و معابر پرتردد شهر گلستان

بازارها و معابر پرتردد شهر گلستان به‌دلیل عدم رعایت توصیه‌های بهداشتی توسط شهروندان، قرنطینه و تعطیل شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، به‌دنبال تند شدن شیب مبتلایان به کرونا در شهرستان بهارستان، شهرداری شهرگلستان از امروز بازار خیابان‌های مدرسه و شهید مدرس را جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مسدود می‌کند.

کورش خالقی، سرپرست شهرداری شهر گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با تائید اقدام مذکور در جهت پیشگیری از کرونا اظهار داشت: از صبح روز سه‌شنبه این معابر با نیوجرسی به روی همه شهروندان و فروشندگان شهرگلستان تا اطلاع ثانوی بسته می‌شود.

وی با تاکید بر این‌که اقدام مذکور در راستای حفظ سلامتی شهروندان و کسبه مستقر در این خیابان‌ها انجام شده است، گفت: تا زمان برگشتن به شرایط عادی تمام این معابر بسته خواهد بود تا از شیوع بیشتر ویروس کرونا در سطح شهر گلستان جلوگیری شود.

پیش از این نیز خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان اعلام کرده بود به علت رعایت نشدن ملاحظات بهداشت فردی و ترددهای بی‌مورد توسط برخی از شهروندان با سیر صعودی و افزایش ابتلا به کرونا در بهارستان مواجه هستیم.

بدون تردید این اقدامات تنها به‌دلیل حفظ سلامت شهروندان و کسبه بوده و مردم نیز باید در این راستا با مسئولان مشارکت حداکثری داشته باشند، چراکه عدم رعایت نکات بهداشتی توصیه شده تنها منجر به بدتر شدن شرایط و به خطر افتادن سلامت تمام شهروندان می‌شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=568816

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.