فریب زن جوان به بهانه مصاحبه کاری

  • کد خبر : 534817
  • ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
فریب زن جوان به بهانه مصاحبه کاری

مصاحبه کاری به بهانه استخدام در شرکت پخش مواد غذایی به فریب زن جوان و تعرض مدیر شرکت به وی و باز شدن پایش به دادگاه ختم شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مدیر یک شرکت مواد غذایی که آگهی استخدام داده بود، نقشه فریب زن جوان به بهانه مصاحبه کاری را اجرا کرد.

ماجرا از این قرار است که زن جوان ادعای اذیت و آزار از سوی مدیر شرکت را در پلیس آگاهی مطرح کرده است. این درحالی است که متهم منکر ادعای این زن شده است.

حدود یک ماه قبل زن جوان با مراجعه به پلیس ادعا کرد در حالی که جویای کار در سایت های کاریابی اینترنتی بوده، از سوی یکی از آگهی دهندگان مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

 

بیشتر بخوانید: تجاوز سه جوان به دختر دبیرستانی در خانه دوست پسر!

 

شاکی در طرح شکایت خود به پلیس گفت: از مدت ها قبل در سایت کاریابی آگهی های استخدام را دنبال می کردم. تا این که روز حادثه به یک آگهی برخوردم که متقاضی نیروی کار برای یک شرکت بود. از آنجا که محل آگهی دهنده به منزل ما در شرق تهران نزدیک بود، سریع با آن تماس گرفتم.

این زن جوان ادامه داد: فردی که تلفن را جواب داد گفت برای شعبه سعادت آباد نیازمند نیرو هستیم و من با این که مسیرم دور می شد، به دلیل نیاز شدید به کار حاضر شدم برای گفت وگو راهی سعادت آباد شوم.

 

فریب زن جوان

او در ادامه گفت: وارد شرکت که شدم، جز همان فردی که تلفن را جواب داده بود، کسی آنجا نبود. به عنوان پذیرایی به من یک لیوان شربت داد. اما بعد از این که شربت را خوردم بیهوش شدم و دیگر چیزی متوجه نشدم. بعد از این که به هوش آمدم متوجه شدم مرد جوان به من تعرض کرده بود.

 

تایید ادعای تعرض و فریب زن جوان توسط پزشکی قانونی

به دنبال ادعای زن جوان، ماموران پلیس متهم را با ردیابی تماس های اخیر او با شاکی دستگیر کردند. این در حالی بود که معاینه پزشکی قانونی تعرض به زن جوان را تایید کرد.

طرفین پرونده در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران مواجه حضوری شدند. شاکی بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد، اما متهم که در بازجویی اولیه ادعا کرده بود با خواندن صیغه با زن جوان رابطه برقرار کرده، حالا در اظهاراتی ضد و نقیض اتهام خود را انکار کرد.

 

بیشتر بخوانید: فلج شدن مرد متجاوز در حین تجاوز به دو دختر در حمام

 

این مدیر شرکت خطاب به قاضی گفت: پدرم صاحب شرکت است و من برای جذب نیرو آگهی داده بودم. این خانم هم برای همکاری به ما مراجعه کرد. اما باقی داستانی که می گوید کذب محض است. من او را مورد آزار و اذیت قرار ندادم.

با بررسی دقیق پرونده طی روند قانونی محاکمه متهم به زودی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=534817

    مطالب مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.