فرمان شهر گلستان دست چه کسی است؟

  • کد خبر : 534016
  • ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
فرمان شهر گلستان دست چه کسی است؟

مدیریت شهر گلستان در طول ماه‌های اخیر گویا دست افرادی می باشد که قدرت اعمال فشار بیشتری دارند و همین امر فاجعه مدیریتی را رقم زده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در حالی که هنوز امضای شهردار زیر حکم معاون جدید خدمات شهری گلستان خشک نشده است، با خبر شدیم این مدیر چند روزه پیش از سمتش برکنار شده است یعنی کسی که حکم این مدیر را امضا کرده بود برای امضای خودش دو هفته هم احترام قائل نبوده است!

بنابر این گزارش، گفته می شود حمزه جباری با فشار یکی از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان از سمت خود برکنار شد که در کل خبر عجیبی بوده اما در شهر عجایب گلستان چنین امری نیز محال نبود.

حتی با خبر شدیم با اعمال فشار یکی از اعضای شورای اسلامی شهر دو انتصاب مهم اما مشکوک دیگر هم در راه است؛ یعنی مدیران این شهر به قسم و تعهد خودشان هم برای خیر و صلاح شهر احترام قائل نمی باشند و این امر واقعاً برای شهروندان و شهر نگران‌کننده و مشکل ساز است.

گفتنی است که این اولین بار نمی باشد که برخی اعضای شورا، منافع شهر و شهرداری را قربانی اهداف شخصی خود می کنند اما امیدواریم برای یک بار هم که شده کسی در مقابل آن‌ها ایستادگی کند و به این افتضاح غیرقابل انکار در شهرگلستان پایان دهد.

هر چند شرایط فعلی شهرداری و شورای اسلامی گلستان ناامید کننده است اما هنوز برخی می گویند کورسوی امید را می توان از پنجره شورا دید و به آن دل بست! اما همین آدم‌های خوشبین هم اعتقاد دارند نباید اجازه داد افراد فرصت طلب با سوء استفاده از شرایط موجود دست به شکار نهنگ بزنند.

درپایان لازم به ذکر است که سکوت معنادار سایر اعضای شورا در قبال یکه تازی این یکی دو زرنگ قانع نشدنی شورا معنای خوبی ندارد، گویا فرمان شهر در دست «ترس» دامنه‌داری است که شورا در اعماق وجود خود از آن رنج می برد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=534016

    برچسب ها

    مطالب مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.