یادداشت/

فتنه آبان ۹۸ و نقش رسانه ها تهییج افکار عمومی

  • کد خبر : 623749
  • ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
فتنه آبان ۹۸ و نقش رسانه ها تهییج افکار عمومی

اعلام یکباره افزایش قیمت بنزین بدون اتخاذ تدابیر لازم باعث ایجاد نارضایتی مردم و سوءاستفاده ارازل اوباش این خسارت اموال عمومی در عرض چند روز شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، تفاوتی که این فتنه با فتنه ۹۶،۸۸ داشت حضور جمعیت بود در فتنه ۸۸ کاندیدهای شکست خورده طرفداران خود را دعوت به حضور خیابانی کردند و بعد از امتحان حضرت آقا در زمینه انقلاب مخملی و رنگی، اکثر مردم صحنه را ترک کردند ضد انقلاب به کار خود ادامه دادند ولی در فتنه ۹۸ حضور پر جمعیت مردم را شاهد نبودیم و فتنه و ویژگی های زیر را داشت:
۱-خشن بودن و کشته سازی بیشتر از فتنه ۸۸ آن هم درونی چند روز و بدون سر دادن شعار
۲-نداشتن عقبه مردمی محدود بودن جمع ها
۳-حمله به مراکز حساس و نظامی وانتظامی
۴-سازماندهی انتشار گران و آموزش دیده بودن آنها و مسلحانه بودن آنها
۵-غارت فروشگاه های دولتی و شخصی
۶-حمایت سریع جبهه استکبار از اغتشاشگران
۷-یکی از دلایل تهییج جوانان و نوجوانان به حضور در صحنه عنوان تماشاگر یا همکاری با آشوبگران

تاثیر رسانه های ضد انقلاب در فضای مجازی از قبیل تلگرام واتساپ اینستاگرام و توییتر بود که آشوب ها به صورت زنده در شهر های مختلف کوچک و بزرگ پخش میشد و باعث تحریک بیشتر آنان می شد و نمی خواستند از شهرها و استان های دیگر عقب بمانند همون اقدامات تخریبی همزمان در همه مناطق درگیر فتنه از شهرهای کوچک تا بزرگ انجام می شد. روح الله زم که در فتنه ۹۶ با تلگرام توانست مدیریت فتنه را به دست بگیرد می گوید روزی ۱۸ ساعت برابر براندازی نظام اسلامی مشغول به کار بودیم و فکر نمی کردیم بتوانیم در تلگرام مخاطب زیادی داشته باشیم ولی آنی اتفاق افتاد.

در نهایت با ورود حضرت آقا به صحنه و سخنرانی ایشان در زمینه قانون گرایی و توجه بیشتر است کارشناسی مسئولین فتنه به سرعت خاتمه یافت.
با توجه به قاچاق گسترده بنزین انجام این طرح باعث جلوگیری از هدر رفتن این سرمایه ملی گردید چه زمانی قرار بود از همین مسئله بنزین خود را تحریم واقع شویم که البته باید با اطلاع رسانی قبلی و اعتماد سازی انجام می شد.

ناهید یوسفی

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=623749

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.