فاصله‌گذاری اجتماعی در نسیم شهر بی‌معنی است

  • کد خبر : 574231
  • ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
فاصله‌گذاری اجتماعی در نسیم شهر بی‌معنی است

عده‌ای از شهروندان بهارستانی به ویژه در نسیم شهر بدو کوچکترین توجهی به فاصله‌گذاری‌های اجتماعی در بوستان‌ها دورهم جمع می شوند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، گروهی از افراد میانسال و جوان نسیم شهر بدون توجه به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در بوستان‌های شهر جمع شده و دورهمی مرگباری را در این روزهای کورنایی تشکیل می دهند.

در شرایطی که رعایت توصیه‌ها و نکات بهداشتی بسیار مهم و ضروری می باشد برخی از شهروندان این منطقه کرونا را جدی نمی گیرند و طرح فاصله گذاری اجتماعی برایشان شوخی بیش نمی باشد؛ غافل از اینکه این دورهمی‌ها بیشاز اینکه به دورهمی دوستانه شباهت داشته باشد شبیه به دورهمی مرگ است.

به نظر می‌رسد در برخی مسائل هیچ نوع زور و ضربی کارساز نمی باشد و به نوع نگاه و رفتار اشخاص برمی‌گردد که در شرایط حاد این چنینی چه عکس العملی نشان دهند.

گفتنی است که حضور شهروندان بهارستانی در پارک‌ها و بوستان‌ها آن هم در شرایطی که در تمام جهان مردم نکات بهداشتی را بسیار جدی گرفته و هر روز شاهد مرگ بسیاری از مردم جهان می باشیم، اتفاقی بسیار تلخ می باشد چراکه این دسته از شهروندان کمترین اهمیتی برای جان خود و دیگران قائل نیستند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=574231

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.