عهد می بندیم تا آخرین نفس برای مردم و در کنار مردم باشیم

  • کد خبر : 541263
  • 21 نوامبر 2019 - 10:36
عهد می بندیم تا آخرین نفس برای مردم و در کنار مردم باشیم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مردم ولی نعمتان انقلاب اسلامی هستند، گفت: عهد می بندیم تا آخرین نفس برای مردم و در کنار مردم باشیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز و همزمان با نخستین روز از هفته بسیج در مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان مدافع وطن و امنیت استان تهران مصطفی رضایی و مرتضی ابراهیمی اظهار داشت: در سالگرد چهلمین سال تشکیل شجره طیبه بسیج هستیم و با افتخار به نمایندگی از بسیجیان سراسر کشور عزیزمان با آرامان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت می کنیم.

 

بسیج همواره در میان مردم پرچمدار دفاع از انقلاب بوده است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی از مهمترین حوادث قرن اخیر است، عنوان کرد: در ۴۰ سال گذشته بسیج همواره در میان مردم پرچمدار دفاع از انقلاب و نظام بوده است.

وی ادامه داد: با امام عظیم الشان تجدید میثاق می کنیم پرچمی را که امام برافراشته است هرگز زمین نگذاریم و تا محو کردن غده سرطانی بنام اسرائیل پیش رویم و بستری فراهم کنیم تا در تمام محورها و عرصه های گام دوم انقلاب نیز بسیجیان پرچمدار باشند.

 

آشوب های اخیر کشور از دسیسه های استکبار بود

سردار سلیمانی با اشاره به اغتشاشات چند روز اخیر در کشور بیان داشت: اتفاقات و آشوب های اخیر کشور از دسیسه های استکبار بود و برخی از حوادث داخل کشور نیز سبب شد تا با استفاده از نیروهای آشوبگری که آموزش داده اند بتوانند امنیت کشور را خدشه دار کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مردم ولی نعمتان انقلاب اسلامی هستند، تصریح کرد: به عنوان رئیس سازمان بسیج مستضعفین در محضر امام راحل عهد می بندیم تا آخرین نفس برای مردم و در کنار مردم باشیم.

وی با اشاره به تلاش ها و مجاهدت های بسیجیان برای رفع محرومیت زدایی در مناطق کم برخوردار اضافه کرد: تمام تلاش خود را برای ریشه کن کردن فقر و محرومیت در جامعه به کار می بندیم.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=541263

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.