عملیات ضدعفونی شهرگلستان تا پایان مقابله با کرونا ادامه دارد

  • کد خبر : 574448
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
عملیات ضدعفونی شهرگلستان تا پایان مقابله با کرونا ادامه دارد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر گلستان گفت: تاکنون بیش از ۴۰۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی برای گندزدایی معابر در گلستان مصرف شده است و این روند ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، صبح امروز نیروهای عملیاتی و امدادی ۵ ایستگاه آتش‌نشانی شهرگلستان به همراه تعدادی از نیروهای خدمات شهری به سطح شهر رفتند تا دور تازه‌ای از عملیات ضدعفونی کردن معابر را آغاز کنند.

محمد سلگی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر گلستان در حاشیه این عملیات با تاکید بر آغاز فعالیت‌های ویژه برای گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر شهرگلستان از اواسط اسفند، بیان داشت: تاکنون به صورت مستمر و شبانه روزی نیروهای آتش‌نشانی و خدمات شهری در خدمت مردم بوده‌اند.

وی در ادامه با اشاره به حضور ۵۰ نیروی امدادی و عملیاتی با ۲۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در عملیات امروز، تبیین کرد: تا به امروز حدود ۴۰۰ هزار لیتر انواع مواد ویژه ضدعفونی کننده مورد استفاده قرار گرفته و این روند تا پایان مقابله با کرونا ادامه خواهد داشت.

سلگی نجات جان انسان‌ها را فلسفه اصلی وجود سازمان آتش‌نشانی برشمرد و گفت: از شهروندان می خواهم تا برای نجات جان خودشان و محافظت دیگران از انتقال بیماری تا حد ممکن در خانه بمانند.

وی همچنین در رابطه با نحوه ضدعفونی کردن معابر توسط ماشین آلات عملیاتی، اظهار داشت: در معابر اصلی که امکان استفاده از خودروهای سنگین و عملیاتی وجود داشته باشد، امکانات لجستیک به کار گرفته می شود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر گلستان در پایان با توجه به اینکه در معابر فرعی و باریک امکان استفاده از تجهیزات وجود ندارد، خاطرنشان کرد: در این‌معابر آتش‌نشانان شهر گلستان با استفاده از ابزارهای انفرادی برای زدودن آلودگی از معابر وارد عمل می شوند‌.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=574448

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.