علمیات ضدعفونی کلیه اماکن دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن

  • کد خبر : 574626
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
علمیات ضدعفونی کلیه اماکن دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن از علمیات گندزدایی و ضدعفونی کلیه اماکن این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: به همت گروه جهادی بسیج دانشجویی، فضای باز و و کلیه ساختمان های این واحد دانشگاهی ضدعفونی شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نشست ستاد آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور حسن شهرکی پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، حمیدرضا فاطمی پور معاون آموزشی واحد، روسای دانشکده ها و مدیران گروه های آموزشی، جلسه ای با هدف بررسی روند تشکیل کلاس‌های آموزشی در بستر فضای مجازی با موضوع به‌کارگیری تمام ظرفیت‌ها، پشتیبانی قوی و نظارت مستمر بر حسن اجرای آموزش غیرحضوری و علمیات ضدعفونی تا مهار کامل بیماری کرونا برگزار شد.

شهرکی پور ضمن تبریک و آرزوی توفیق الهی برای همکاران، روسای دانشکده ها و مدیران گروه در سال جدید و تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا ستاد آموزش فضای مجازی و ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در واحد رودهن تشکیل شده است.

وی افزود: امیدوارم با همکاری و همراهی همدیگر بتوانیم ویروس منحوس کرونا را شکست دهیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن با تأکید بر تشکیل کلاس‌های نظری به‌صورت مجازی طبق بخشنامه ابلاغی سازمان مرکزی بیان کرد: با توجه به لزوم فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و اداری دانشگاه در سال جهش تولید، همه امور اداری و آموزشی دانشگاه در دوره فاصله‌گذاری اجتماعی مطابق تصمیمات اتخاذ شده از سوی ستاد ملی کرونا به‌ نحو مناسب برنامه‌ریزی و عملیاتی می‌شود.

شهرکی پور با قدردانی از فعالیت‌ همکارانی که در طول تعطیلات نوروز برای پشتیبانی سامانه آموزش مجازی و رفع نواقص دانشجویان و استادان تلاش کردند، گفت: انتظار ما این است گروه پشتیبان در روزهای پیش‌رو با‌ همین حساسیت و دقت کامل به‌ رفع نواقص و مشکلات احتمالی دانشجویان و استادان برای ارتقای کیفیت آموزش غیرحضوری بپردازد.

وی ثبت حضور و غیاب استادان را از وظایف حوزه آموزش دانشگاه برشمرد و تصریح کرد: همکاران حوزه آموزش به‌ صورت روزانه وضعیت تشکیل کلاس و حضور و غیاب استادان را در پایان هر روز جمع‌بندی و به رئیس ستاد آموزش مجازی گزارش کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن از فعالیت شرکت های دانش بنیان مرکز رشد این واحد دانشگاهی در ایام تعطیات نوروزی خبر داد و افزود: با توجه به روند کنونی شیوع ویروس کرونا شرکت های وابسته به مرکز رشد سهم عمده ای از مصرف محلول ضدعفونی بیمارستان های تهران بر عهده داشته اند و تا ریشه کن کردن کامل این بیماری به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

شهرکی پور از علمیات گندزدایی و ضدعفونی کلیه اماکن این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: به همت گروه جهادی بسیج دانشجویی، فضای باز و و کلیه ساختمان های این واحد دانشگاهی اعم از ساختمان اداری، دانشکده ها، آزمایشگاه ها و خوابگاه ها و سلف سرویس ها ضدعفونی شده است.

در ادامه جلسه روسای دانشکده ها و مدیران گروه های آموزشی به بیان دیدگاه ها ونظرات خود در راستای برگزاری هر چه بهتر کلاس های آموزش غیرحضوری(فضای مجازی) پرداختند که از سوی رئیس واحد و  معاون آموزشی به پرسش ها پاسخ لازم داده شد
در پایان این جلسه دکتر حسن شهرکی پور رئیس واحد رودهن حجت الاسلام محمد حسین احمدزاده را به عنوان معاونت فرهنگی دانشجویی معرفی و از زحمات دکتر محمدجواد قائد محمدی در زمان سرپرستی این معاونت تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=574626

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.