عقب افتادگی چند ماهه حقوق کارگران فضای سبز شهرداری گلستان

  • کد خبر : 532900
  • ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
عقب افتادگی چند ماهه حقوق کارگران فضای سبز شهرداری گلستان

کارگران سازمان فضای سبز شهرگلستان چندین ماه است که حقوق نگرفته‌ و در اداره زندگی خود و خانواده‌شان دچار مشکل شده‌اند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، در شرایط فعلی که وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم مناسب نیست، پرداخت به‌موقع دستمزدها از جمله عواملی است که از اهمیت بالایی برخوردار است اما گویا این موضوع در برخی ادارات سطح شهرستان بهارستان به‌طور کلی فراموش شده است.

کارگران فضای سبز شهر گلستان چندین ماه است که حقوق نگرفته‌اند و با توجه به این‌که اغلب متاهل و دارای خانواده هستند زندگی‌شان را به سختی و مشقت می‌گذرانند و در تهیه مایحتاج روزانه خود با مشکل روبه‌رو شده‌اند.

تلخی این حکایت آنجا است که کارگران این شهر از ترس از دست دادن همان حقوقی که چندین ماه به تأخیر افتاده مهر خاموشی به لب می‌گیرند تا مبادا اعتراضشان به اخراج ختم شود و در مقابل خانواده خود شرمنده شوند که این موضوع باید مایه خجالت و شرمساری مسئولان مربوطه باشد.

ظاهراً سازمان فضای سبز در شهر گلستان هیچ مسئولی ندارد؛ که همیشه باید تأخیر در پرداخت حقوق کارگران را داشته باشد و مجموعه مدیریت شهری نیز بنظر توجهی به این موضوع ندارد و طبق معمول مسئولان شهری در خواب به سر می برند.

بدون تردید معوقه ماندن حقوق کارگران شهرداری قصه تلخی است که بارها در این در خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری شهرستان بهارستان روایت شده است؛ کارگرانی که چندین ماه باید چشم‌انتظار دریافت تنها مزد یک ماه خود باشند تا بتوانند پیش پا افتاده‌ترین نیازهای خود و خانواده‌شان را تامین کنند.

مطمئناً مردم شهرستان بهارستان به‌ویژه شهر گلستان از مسئولان شهرستانی انتظار ورود به موضوع مذکور رفع مشکلات کارگران فضای سبز گلستان و همه کارگران دیگری که در بهارستان ماه‌ها است حقوق نگرفته‌اند، می باشند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=532900

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.