عدم اجرای طرح ترافیک در پنج شنبه‌ها

  • کد خبر : 600213
  • ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
عدم اجرای طرح ترافیک در پنج شنبه‌ها
مدیر روابط عمومى معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: پنج‌شنبه‌ها فقط طرح کاهش کنترل آلودگی هوا ، از ساعت ۸:۳۰ تا ١٣ اجرا می‌شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، عدم اجرای طرح ترافیک در پنج شنبه‌ها در پایتخت موضوعی است که آقاس عالی آن را مطرح نموده است

على عالى درباره اجرای طرح ترافیک در پایتخت اظهارداشت: به رقم انتشار اطلاعیه‌‌هاى متعدد در خصوص نحوه  اجراى طرح ترافیک و حتى اطلاع رسانى از طریق سایت  تهران من همچنان شهروندان بسیارى در این خصوص اظهار بی‌اطلاعى می‌کنند از این‌رو بار دیگر اعلام می‌کنیم از روز هفدهم خرداد ٩٩، طرح‌های ترافیکی ( طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگى هوا ) در پایتخت از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ برقرار است.

به گفته مدیر روابط عمومى معاونت حمل و نقل و ترافیک با توجه به تماس شماری از شهروندان، مجددا تاکید می‌شود؛ یک‌بار خروج از محدوده طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگى هوا از ساعت ۱۴:۳۰ رایگان خواهد بود.

عالى با بیان اینکه در روزهای پنج شنبه نیز صرفاً طرح کنترل آلودگی هوا و از ساعت ۸:۳۰ تا ١٣ اجرا می‌شود، تاکید کرد: تغییر ساعت اجراى محدوده طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگى هوا صرف جهت رفاه حال شهروندان و کارمندان صورت گرفته است که ترددشان در محدوده‌هاى فوق مشمول عوارض نشود.

وی در پایان اظهار داشت: شهروندان می‌توانند برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر در خصوص طرح ترافیک به سامانه تهران من به نشانی my.tehran.ir مراجعه، یا با شماره ١٣٧ کد ۵ تماس بگیرند.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=600213

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.