فرماندار پاکدشت:

ظرفیت درمانی پاکدشت جوابگوی نیاز مردم نیست

  • کد خبر : 607359
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹
ظرفیت درمانی پاکدشت جوابگوی نیاز مردم نیست

فرماندار پاکدشت با بیان این‌که در پاکدشت نزدیک به نیم میلیون نفر زندگی می‌کنند، گفت: ظرفیت درمانی پاکدشت جوابگوی نیاز مردم نیست.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، هادی تمهیدی فرماندار پاکدشت در حاشیه بازدید قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت از مراکز درمانی جنوب شرق تهران، با اشاره به ظرفیت‌ها و نیازمندی‌های شهرستان پاکدشت اظهار کرد: در پاکدشت نزدیک به نیم میلیون نفر زندگی می‌کنند که ۱۰۰ هزار نفر آن اتباع و بقیه ایرانی هستند که بخش عمده ‌از این جمعیت کارگر هستند.

وی گفت: این دو بیمارستان حوادث کارخانه ی را نیز پوشش می‌دهند که با توجه به کمبودهای کادر درمان، تخت و دستگاه‌ها مشکلات بسیاری را تحمل می‌کنند.

فرماندار شهرستان پاکدشت افزود: شش شهرستان و حتی منطقه سه راه افسریه با توجه به نیاز درمانی به بیمارستان‌های پاکدشت مراجعه می‌کنند، این مسئله نیازمند نگاه ویژه‌تری در حوزه درمان این شهرستان است.

وی بیان داشت: تاکنون از ابتدای شیوع کرونا، ۱۸ میلیارد تومان هزینه حوزه درمان شده که نیازمند تجهیز بیشتر در حوزه درمان هستیم، این ۱۸ میلیارد رقم خوبی بود اما با توجه به کمبودها هنوز نیازمند همت بیشتر هستیم.

تمهیدی تصریح کرد: کمبود نیروی انسانی در مقایسه با نیاز و تقاضای موجود منطقه مسئله مهمی است که امیدواریم توجه بیشتری شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=607359

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.