طلسم شوم پرسپولیس در فینال‌های آسیایی

  • کد خبر : 620522
  • ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۹
طلسم شوم پرسپولیس در فینال‌های آسیایی
به ‌نظر می‌رسد فینال لیگ قهرمانان آسیا در حال تکرار است و پرسپولیس باید در غیاب تعدادی از مهره‌های کلیدی‌اش به مصاف قهرمان شرق آسیا برود که البته با استراحت کمتر به فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌رسد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در غیاب عیسی آل‌کثیر، وحید امیری و احسان پهلوان، حالا پرسپولیس فقط همین را کم دارد که شجاع هم به خاطر ماجرای فسخ قراردادش فینال آسیا را از دست بدهد! البته وضعیت بشار رسن هم هنوز به طور کامل مشخص نشده است ولی گل‌محمدی امیدوار است حداقل شجاع را داشته باشد و البته مشکل آل‌کثیر هم که بی‌گناه بود حل شود و او بتواند پرسپولیس را در بازی حساس ۲۹ آذر همراهی کند.

پرسپولیس در سال ۲۰۱۸ هم تا فینال خوب جلو رفت اما آنجا مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن کم آورد. نه اینکه تیم ژاپنی خیلی قوی و شکست‌ناپذیر باشد اما پرسپولیس زورش را تا فینال زده بود و در دو بازی رفت و برگشت با کاشیما تیمی که پنجره‌هایش بسته شده بود دیگر رمقی نداشت و البته برش لازم را هم در خط حمله نداشت به طوری که طی ۱۸۰ دقیقه حتی یک گل هم به کاشیما نزد. حالا هم به‌نظر می‌رسد آن اتفاق در حال تکرار است و پرسپولیس باید در غیاب بسیاری از مهره‌های کلیدی‌اش به مصاف قهرمان شرق آسیا برود که البته با استراحت کمتر به فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌رسد.

اگر فرض کنیم که شجاع مشکلی نداشته باشد و بشار رسن هم حداقل برای بازی فینال بماند، باید بگوییم مشکل عمده قرمزها در خط حمله خواهد بود، جایی که گل‌محمدی فقط مهدی عبدی و آرمان رمضانی را دارد و خبری از امیری و آل‌کثیر و پشت آنها احسان پهلوان نیست، در حالی که هر کدام از آنها می‌توانند سرنوشت جام را به سود نماینده کشورمان عوض کنند. مشکل امیری و پهلوان که برای فینال حل نمی‌شود اما برای آل‌کثیر و حتی شجاع باید کاری کرد تا حداقل آنها در فینال ۲۹ آذر بازی کنند.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=620522

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.