فرماندار اسلامشهر:

طرح جمع آوری معتاد های متجاهر در اسلامشهر عملیاتی می شود

  • کد خبر : 624405
  • ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
طرح جمع آوری معتاد های متجاهر در اسلامشهر عملیاتی می شود
فرماندار اسلامشهر گفت:طرح جمع آوری معتادان متجاهر در اسلامشهر اجرا و تمرکز اجرای این طرح پارک تقوی و بلوار بسیج مستضعفین خواهد بود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، جلسه ستاد ساماندهی متکدیان و آسیب دیدگان اجتماعی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان در فرمانداری اسلامشهر برگزار شد.

مسعود مرسلپور در این جلسه گفت: سومین طرح جمع آوری معتادان متجاهر روز ۱۸ آبان ماه اجرا شد که در این طرح ۵۸ معتاد متجاهر به کمپ های ترک اعتیاد بهزیستی تحویل شدند.

وی با اشاره به تعیین کمیته ای ویژه جهت شناسایی تمامی پاتوق های افراد بی خانمان و معتادان متجاهر گفت: حضور معتادان متجاهر و کارتن خواب در معابر اصلی و فرعی شهرستان به هیچ عنوان زیبنده نیست و تمامی دستگاه های مسئول در حوزه مسائل اجتماعی از جمله بهزیستی، شهرداری ها، شبکه بهداشت و درمان و … باید با هماهنگی کامل و همکاری بین بخشی در صحنه حاضر باشند تا این وضعیت ساماندهی شود.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه مسئولیت ساماندهی کلیه افراد بی خانمان در شهرستان نیز بر عهده کمیته امداد امام خمینی (ره) است، افزود: حمایت از خانواده معتادان متجاهر نیز بر عهده کمیته امداد خواهد بود.

وی همچنین ضمن انتقاد از تداوم حضور متکدیان در چهار راه حافظ و اطراف چراغ قرمز میدان الغدیر تصریح کرد: جمع آوری این متکدیان که اکثراً از اتباع خارجی هستند باید با جدیت دنبال شود. شناسایی و برخورد قاطع با باندهایی که این متکدیان را در چهارراههای شهرستان مستقر می کنند نیز باید توسط نیروی انتظامی انجام شود.

مرسلپور بر ضرورت احداث مرکز گرمخانه در اسلامشهر توسط شهرداری تاکید کرد و افزود: باید نظارت کافی بر رعایت نکات بهداشتی در مرکز نگهداری شبانه (شلتر) بهزیستی که شب ها پذیرای افراد بی سرپناه است، نیز صورت گیرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=624405

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.