ضرورت تبیین نقشه راه اقتصادی کشور / مقابله با فقر و فساد باید اولویت باشد

  • کد خبر : 391036
  • ۲۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
ضرورت تبیین نقشه راه اقتصادی کشور / مقابله با فقر و فساد باید اولویت باشد

امام جمعه خاورشهر با تاکید بر ضرورت تبیین نقشه راه اقتصادی کشور گفت: مقابله با فقر و فساد باید اولویت باشد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین سید صالح یاسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی _ سیاسی خاورشهر پس از توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی با اشاره به دیدار رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت با رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: برای عبور از مشکلات نخستین مولفه تبیین نقشه راه اقتصادی است.

وی گفت: باید اقتصاد کشور ثبات داشته باشد تا فعالان اقتصادی با آرامش فعالیت‌های خود را انجام دهند.

امام جمعه خاورشهر عنوان کرد: امروز کشور نیازمند مسئولانی با عزم جدی، نشاط، تعهد و شجاع دارد. مسئولان باید اراتباط نزدیک با مردم داشته باشند و بسیار شفاف موضوعات اقتصادی را با مردم در میان بگذارند و پروژه‌های دشمن برای ضربه زدن به نظام و انقلاب را برای مردم تبیین کنند.

وی در ارتباط با مذاکره با اروپا بیان داشت: ایران منعی بر مذاکره با اروپا ندارد اما امید است اقدامات و فعالیت‌های کشور معطل برجام نماند و بسته پیشنهادی اروپا نیز با دقت مورد بررسی قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام یاسینی با اشاره به سفر دکتر ولایتی به روسیه گفت: ایران با همه کشورهایی که ظلم و ستم به مظلومان را در دستور کار خود نداشته باشد مشکلی ندارد. ارتباط با روسیه، چین و هند نیز در همین راستا است.

وی با تاکید بر مقابله با فقر و فساد خاطرنشان کرد: بعضاً آگاهی رهبر انقلاب نسبت به وضعیت اقتصادی کشور برای برخی افراد مورد سئوال است که باید صراحتاً عنوان کرد که معظم‌له ۱۰ برابر بیشتر از نکاتی که نسبت به موضوعات اقتصادی در جلسات عمومی و علنی به مسئولان تذکر می‌دهند، در جلسات کاری تاکید فرموده و مطالبه‌گری می‌کنند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=391036

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.