ضرب و شتم پیرمرد تا حد مرگ در دفاع از زن بی‌گناه + عکس

  • کد خبر : 176294
  • ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۶
ضرب و شتم پیرمرد تا حد مرگ در دفاع از زن بی‌گناه + عکس

یک مرد اهل ” انگلستان ” در دفاع از یک خانم مورد حمله وحشیانه نژادپرستانه قرار گرفت.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از جام نیـوز، آقای ” کریستوفر گیسبون ” پدر ۸ فرزند و پدر بزرگ ۶ نوه ساکن” منچستر ” در حالی که برای دفاع از یک خانم که مورد حمله و اذیت و آزار نژاد پرستانه قرار گرفت بود سینه سپر کرد مورد ضرب و شتم توسط جنایت کار وحشی قرار گرفت.

 

براساس گزارش پلیس، هنگامی که آقای ” گیسبون ” در ساعت ۹ صبح به منظور خرید مایحتاج مادر پیرش به سمت فروشگاه در حال قدم زدن بود، زنی را می بیند که توسط ” سیمون کروکس ” مورد حمله قرار گرفت و پس از نزدیک شدن به او و درخواست رها کردن قربانی و اتمام اذیت و آزار او ” کروکس ” خشمگین به او حمله ور شد و شروع به وارد کردن مشت و لگد به سر و صورت ” گیسبون ” کرد به طوری که او براثر ضربات وارده بی هوش شد و سپس جنایت کار از محل حادثه گریخت.

 

 

قربانی خانم در گزارش خود گفت: هنگامی که آقای ” گیسبون ” به ” کروکس ” نزدیک شد و پس از صحبت کردن با او متوجه شد او در حالت نرمالی نیست با یک ترس در حال دور شدن بود که ” کروکس ” وحشی به طرف او دوید و با زمین زدن او و کتک زدن ” گیسبون ” او را مجروح کرد.

 

قربانی پس از انتقال به بیمارستان مشخص شد که از یک شکستگی استخوان زیر چشم و کبودی و خونریزی در ناحیه صورت رنج می برد و تحت درمان قرار گرفت .

 

پلیس در ادامه افزود: با اثر DNA  به جا مانده ار ” کروکس ” روی صورت قربانی چند روز بعد جنایت کار شناسایی و بازداشت شد.

 

” کروکس ” در دادگاهی که برگزار شد به اتهام ضرب و شتم و خشنوت و اذیت و آزار نژاد پرستانه به ۶ سال زندانی محکوم شد.

 

انتهای متن/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=176294

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.