صدور انقلاب به کشورهای دنیا با جذب دانشجویان خارجی

  • کد خبر : 546495
  • ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۸:۳۱
صدور انقلاب به کشورهای دنیا با جذب دانشجویان خارجی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس گفت: دانشگاه شهرقدس یکی از دانشگاه‌های جامع کشور است که توانسته با هدف جذب دانشجوی خارجی، انقلاب اسلامی را به کشورهای دنیا صادر کند.

عبدالله قاسمی پیربلوطی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: دانشگاه آزاد شهرقدس به برکت انقلاب در سال ۸۲ در میدان قدس شهرقدس راه‌اندازی شد و در حال حاضر واقع در بلوار کلهر در حال فعالیت است.

وی با اشاره به مردمی بودن دانشگاه گفت: یکی از ابعاد دانشگاه علمی است اما بعد فرهنگی دانشگاه آزاد شهرقدس پررنگ‌تر است و دانشگاه از افراد مختلف جامعه دست یاری می‌طلبد تا کمک کنند که مشکلات فرهنگی را رفع کنیم.

بیشتر بخوانید:

دانشگاه در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نقش مهمی دارد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس افزود: دانشگاه شهرقدس میزبان دو شهید گمنام است که ملت ایران امنیت و آرامش خود را مدیون خون شهدا هستند، دانشگاه در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نقش مهمی دارد و در خودپردازی به پیش برد گام دوم انقلاب اسلامی کمک می‌کند.

وی بیان داشت: دانشگاه شهرقدس یکی از دانشگاه‌های جامع کشور است که توانسته در حال حاضر مجوز جذب دانشجوی خارجی را اخذ کند و هدف دانشگاه از جذب دانشجوی خارجی صدور انقلاب اسلامی به کشورهای دیگر دنیا است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرقدس تصریح کرد: ۲۲ بهمن سال جاری شرکت‌های دانش بنیان و کارآفرین در ساختمان دانشگاه آزاد شهرقدس مستقر در میدان انقلاب تهران شروع به کار می‌کنند و دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه نیز شاغل می‌شوند. سیاست دانشگاه آزاد اسلامی شهرقدس اول تعلیم و بعد تربیت است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=546495

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.