صادرات کاشی و سرامیک با پوشش‌نانو

  • کد خبر : 588970
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹
صادرات کاشی و سرامیک با پوشش‌نانو

یکی از تولیدکنندگان کاشی و سرامیک با پوشش‌نانو توانست محصولات خود را به کشورهای همسایه به ویژه کشورهای حاشیه خلیج‌فارس صادر کند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، مدیرعامل شرکت تولید کننده صادرات کاشی و سرامیک درباره پیشینه استفاده از پوشش‌نانو در محصولات این شرکت گفت: چندین سال پیش ما تصمیم به استفاده از پوشش‌نانو گرفتیم، از این رو برای خرید دستگاه لایه‌نشانی به سراغ شرکت‌های خارجی رفتیم و چندین دستگاه مختلف را بررسی کردیم، که دستگاه‌های چینی نیز در لیست ما بودند.

وی افزود: تقریبا نزدیک به سه سال از فعالیت در حوزه پوشش‌های صادرات کاشی و سرامیک تزئینی نانو می‌گذرد و ما از عملکرد این دستگاه رضایت داریم به طوری که محصولات تولید شده با این دستگاه در حال حاضر به بازارهای خارج از کشور نیز راه پیدا کرده است. ما به کشورهای حاشیه خلیج فارس، آسیای میانه و کشورهای همسایه صادرات داشته‌ایم. برای مثال ۲۱۶ هزار قطعه کاشی ۳۰ در ۶۰ و بیش از دو میلیون قطعه از کاشی‌های تزئینی شرکت صادر شده است.

به گفته وی، استفاده از دستگاه داخلی مزیت‌هایی نظیر پشتیبانی فنی مطمئن، تامین مالی راحت‌تر و بومی بودن فناوری را به همراه دارد.

وی با بیان اینکه در این شرکت از پوشش‌های تیتانیوم برای ایجاد رنگ‌های تزئینی طلایی و نقره‌ای استفاده می‌کنیم، بیان کرد: در حال حاضر کاشی و سرامیک شرکت که دارای پوشش‌نانو است در سالن‌های همایش، منازل، دکوراسیون‌های داخلی و بسیاری از پروژه‌های بزرگ نظیر ایران مال مورد استفاده قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=588970

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.