معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا:

شیوه نامه های بهداشتی در برنامه های هفته دفاع مقدس رعایت شود

  • کد خبر : 614515
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
شیوه نامه های بهداشتی در برنامه های هفته دفاع مقدس رعایت شود
معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا با اشاره به لزوم فضاسازی محیطی در شهر و روستاهای پیشوا گفت: شیوه نامه های بهداشتی در برنامه های هفته دفاع مقدس در این شهرستان رعایت شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس این شهرستان اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصتی است برای پاسداشت مقام شهیدان و تجلیل از رشادت های رزمندگان اسلام در طول ۸ سال جنگ تحمیلی است.

وی افزود: باید از ظرفیت های این هفته در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به ویژه برای نسل نوجوان و جوان استفاده کرد.

جعفری تصریح کرد: مشارکت فعال همه دستگاه ها به منظور اجرای باشکوه برنامه های هفته دفاع مقدس با رعایت شیوه نامه های بهداشتی ضروری و مورد تاکیداست به مناسبت پاسداشت این ایام لازم است تا فضاسازی مناسب شهری و روستایی از سوی ادارات و شهرداری و بخشداری و دهیاری ها صورت بگیرد.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان پیشوا گفت: امیدواریم به مدد شهدا و با اجرای برنامه های متنوع و شاخص بتوان زوایای مختلف و ناگفته های جنگ تحمیلی را برای نسل جوان و نوجوان بازگو کرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=614515

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.