شکست سنگین ضدانقلاب در پروژه تطهیر یک قاتل

  • کد خبر : 614042
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
شکست سنگین ضدانقلاب در پروژه تطهیر یک قاتل

بعد از آنکه رسانه‌های ضدانقلاب نتوانستند در ماجرای نوید افکاری علیه نظام موج‌آفرینی کنند، پس از اعلام خبر اعدام او، شانس خود را بار دیگر با پرداختن به کلیدواژه «نوید افکاری» امتحان کردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بعد از آنکه ماشین رسانه‌ای ضدانقلاب طی یک ماه گذشته نتوانست در ماجرای نوید افکاری علیه نظام موج‌آفرینی کند، روز گذشته پس از اعلام خبر اجرای حکم قصاص و اعدام قاتل، شانس خود را بار دیگر با پرداختن به کلیدواژه «نوید افکاری» امتحان کرد.

علی‌رغم خبرسازی بی.بی.سی در مورد جهانی شدن این کلیدواژه، #نوید_افکاری نتوانست به ترندهای جهانی نزدیک شود و در ایران هم در ساعات پایانی شب به ترند نخست رسید.

کمک آمریکا و اروپا به رسانه‌های ضدانقلاب

با وجود به میدان آمدن برخی شخصیت‌های سیاسی آمریکا و اروپا و تلاش گسترده رسانه‌های معاند فارسی‌زبان در فراگیر نشان دادن اعتراض به اجرای حکم قصاص، مانند انتشار تصاویری از دیوارنویسی یا بیانیه‌هایی به امضای اتحادیه‌های ورزشی ناشناخته در کشورهای اروپایی، حتی بدنه اصطلاحاً خاکستری و روزمره‌نویس توئیتر و اینستاگرام هم اقبال چندانی به این کمپین نشان ندادند چه رسد به ایجاد یک موج اجتماعی.

پخش اعتراف صریح قاتلی که به اذعان خودش مقتول را سلاخی کرده و سخنان دردمندانه فرزند، پدر و مادر مقتول نقش بسزایی در شکست خوردن پروژه عوض کردن جای جلاد و شهید در این ماجرا را داشت.

منبع: دانا

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=614042

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.