شورای نگهبان در موضع داوری درست عمل کرده است

  • کد خبر : 504599
  • ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
شورای نگهبان در موضع داوری درست عمل کرده است

فرماندار شهرستان بهارستان در سالروز تاسیس شورای نگهبان به تقدیر از عملکرد این دستگاه انقلابی پرداخت و رفتار این نهاد در قضاوت را رضایت‌بخش دانست.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان ، بیان داشت: این دستگاه انقلابی در ادوار گوناگون به خوبی نشان داده است که در موضع قضاوت و داوری بر اساس وظایف دینی، اخلاقی و منطبق با قانون اساسی عمل کرده است.

وی با بیان عملکرد شورای نگهبان در جهت فرمایشات امام و رهبری، تشریح کرد: این شورا در طول بالغ بر ۴۰ سال گذشته توانسته با سرلوحه قرار دادن رهنمودها، بیانات، اندیشه‌ها و توصیه‌های امام عظیم الشأن و مقام معظم رهبری و همچنین بهره گرفتن از وصیت نامه الهی و سیاسی معمار کبیر انقلاب با بصیرت، آگاهی و دشمن شناسی با قوت و قدرت در انجام وظایف خود گام بردارد.

خانجانی در ادامه باتاکید بر لزوم افزایش سرانه‌های عمومی در شهرستان بهارستان، اذعان داشت: این موضوع جزو مسئولیت‌های مهم دستگاه‌ها به ویژه شهرداران، شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان به شمار می رود.

وی همچنین در رابطه با اهمیت توسعه سرانه‌های عمومی بهارستان، تبیین کرد: هدف ما بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود در سطح شهرستان از طریق انجام این توسعه می باشد که در همین راستا سرای محله شهرصالحیه در ۴ طبقه و مجموعاً در ۱۶۰۰ متر مربع، به زودی به کلینیک تخصصی تبدیل می گردد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به انجام مقدمات اولیه در راستای دریافت موافقت اصولی این مجموعه درمانی از دانشگاه علوم پزشکی، خاطرنشان کرد: با همکاری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرصالحیه، در آینده نزدیک محدودیت‌های خدمات‌رسانی بهینه و دولتی در حوزه درمان این شهر مرتفع می گردد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=504599

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.