شوخی های عجیب ۱۸+ سلبریتی ها در فضای مجازی!

  • کد خبر : 545282
  • ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
شوخی های عجیب ۱۸+ سلبریتی ها در فضای مجازی!

یکی از حاشیه‌هایی که در سال‌های اخیر در حساب‌های کاربری سلبریتی‌ها در فضای مجازی همواره حاشیه ساز بوده است؛ شوخی‌های اروتیک و خارج از چهارچوب آداب و معاشرت اجتماعی است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، هنرمندان که متاسفانه در مسائل مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دخالت می‌کنند و سعی می‌کنند جامعه را با نظر خود همراه کنند، زمانی که از سلبریتی ها می خواهند که پاسخ گوی شوخی هایشان باشند. مطرح می‌کنند که زندگی خصوصی آن‌ها به کسی ارتباطی ندارد. از یک سو سلبریتی‌ها سعی می‌کنند در جامعه تاثیرگذار باشند، اما از سوی دیگر نه پاسخگوی اعمال و رفتارشان هستند و نه شان و شخصیت الگو شدن در جامعه را دارند؛ اخیرا مهراب قاسمخانی برای روز تولد خود یک پست در اینستاگرام انتشار می‌کند که امیرمهدی ژوله زیر آن پست با ادبیاتی بسیار نازل تولد قاسمخانی را به او تبریک می‌گوید و قاسمخانی نیز مانند ژوله با همان ادبیات جواب او را می‌دهد و می‌بینیم که به همین شکل به شوخی‌های جنسی و ناموسی با یکدیگر می‌پردازند.

شوخی-سلبریتی-ها

 

شوخی سلبریتی ها

 

وقتی چراغ راه یک جامعه افرادی باشند که اول از همه به خودشان احترام نمی‌گذارند، چگونه می‌توان انتظار داشت که به مردم آن جامعه احترام بگذارند؟ چگونه می‌توان انتظار داشت وقتی افکار عمومی کشور با به سمت یک جریان خاص سوق می‌دهند و سرنوشت آنان را نامعلوم و زندگی شان را مختل می‌کنند، بابت این عملشان از مردم عذرخواهی کنند؟ این‌ها همان شوخی‌های اروتیک است که در فیلم‌های به ظاهر طنزشان استفاده می‌کنند، اکنون می‌بینیم که در زندگی روزمره هم در یک فضای عمومی به راحتی از همان شوخی‌ها استفاده می‌کنند تا این گونه سبک دیگری از فرهنگ غربی را به جامعه تزریق کنند، سکان فرهنگ را باید به دست فرهنگی‌ها داد نه افرادی که ضدفرهنگ را در جامعه رواج می‌دهند.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=545282

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.