شهرک سبزدشت در یک قدمی فاجعه

  • کد خبر : 574456
  • ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴
شهرک سبزدشت در یک قدمی فاجعه

درحالی که تمام جهان درحالت قرنطینه و مراقب‌های بهداشتی قرار دارد، ساکنین و کسبه شهرک سبزدشت کوچک‌ترین توجهی به موضوع ویروس کرونا ندارند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، برخی از شهروندان ساکن شهرک سبزدشت شهرستان بهارستان گلایه های فراوانی در رابطه با موضوع کرونا دارند و معتقدند که به رغم تبلیغات مجازی تاکنون اقدام عملی در این بخش از شهرگلستان صورت نگرفته است.

گفتنی است که درحالی که اغلب ساکنین سبزدشت توجه چندانی به هشدارها و توصیه‌های بهشتی نمی کنند و ترددهای زیادی در این شهرک صورت می گیرد، قرار گرفتن بیمارستان امام حسین (ع) در انتهای این شهرک نیز به میزان ترددها افزوده است.

با وجود اینکه خود مسئولین بارها نسبت به تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری و لزوم عدم حضور دست فروشان تاکید کرده‌اند، در شهرک سبزدشت بسیاری از واحدهای صنفی از چند روز قبل فعالیت خود را از سر گرفته‌اند و در هنگام غروب نیز خیابان اصلی این شهرک پر می شود از دست‌فروشان و در این میان حتی کوچک‌ترین توجهی به توصیه‌های بهداشتی نمی شود.

نکته جالب در رابطه با این شهرک این است که عملیات ضدعفونی معابر نیز توسط جوانان ساکن سبزدشت انجام می شود و هیچ ارگان یا اداره‌ای نسبت به این موضوع اقدامی نکرده است.

درپایان لازم به ذکر است که بدون شک این وضعیت در شهرک سبزدشت می تواند به یک فاجعه بزرگ تبدیل شود و جلوگیری از این موضوع مطمئناً نیازمند اقدامات فوری و جدی مسئولین مربوطه می باشد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=574456

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.