شهردار نسیم شهر پشت درهای بسته انتخاب می شود

  • کد خبر : 550861
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
شهردار نسیم شهر پشت درهای بسته انتخاب می شود

شهردار منتخب اعضاء شورای اسلامی نسیم در پشت درهای بسته انتخاب خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، چند وقتی است که شهروندان نسیم شهر در انتظار انتخاب شهردار جدید خود توسط اعضاء شورای اسلامی شهر می باشند اما امروز جلسه انتخاب شهردار در شرایطی عجیب برگزار شد.

بنابر این گزارش، از صبح امروز آخرین رایزنی‌های اعضای شورای اسلامی نسیم شهر با پنج نامزد نهایی شهرداری در پشت درب‌های بسته آغاز شده است و هنوز خبری از شهردار منتخب این شهر در دسترس نمی باشد.

در شرایطی که شورای اسلامی نسیم شهر حاضر به علنی کردن جلسه انتخاب شهردار نشده که نامزدها با حضور در سالن جلسات، آخرین رایزنی‌ها را برای جلب رضایت آن‌ها آغاز کرده‌اند اما نکته مهم این است که نتیجه این رایزنی‌ها به نفع شهر و شهروندان نسیم شهری تمام شد.

گفتنی است که منوچهر رضایی شهردار اسبق رباط‌کریم، ناصری‌پور شهردار سابق اسلامشهر، قدرت طلایی سرپرست فعلی شهرداری نسیم شهر، اسماعیل جانعلی‌زاده شهردار اسبق نسیم شهر از چهره‌های مطرحی می باشند که بیشترین شانس را برای رسیدن به صندلی شهرداری این شهر دارند.

حال باید منتظر باشیم و ببینیم که کدام گزینه موفق به راضی کردن اعضای شورای اسلامی نسیم شهر برای گرفتن رأی اعتماد می شود و اینکه شهردار منتخب اعضاء شورای اسلامی شهر تا چه در توسعه نسیم شهر و رفع مشکلات موجود موفق خواهد بود؟

درپایان لتزم به ذکر است که باتوجه به اینکه رزومه و عملکرد گزینه‌های احتمالی کاملاً روشن و مشخص می باشد امید است تا نمایندگان شهروندان نسیم شهری بهترین گزینه را انتخاب نمایند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=550861

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.