شهردار تنها به فکر آب و نان کارمندان شهرداری باشد!

  • کد خبر : 535219
  • 23 اکتبر 2019 - 17:19
شهردار تنها به فکر آب و نان کارمندان شهرداری باشد!

رئیس شورای اسلامی رباط کریم با انتقاد از رویه ورود نیروهای بدون مهارت به شهرداری گفت: شهرداری رباط کریم متاسفانه در طول سال‌های اخیر شاهد ورود نیروهای سفارشی و بدون مهارت بوده است، به‌طوری که امروز تنها شهردار باید به فکر نان و آب و حقوق کارمندان باشد.

علی عسکری ، رئیس جوان شورای اسلامی رباط کریم در حاشیه نشست شورای فرهنگ عمومی این شهرستان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با انتقاد از رویه ورود نیروهای بدون مهارت به شهرداری رباط‌کریم اظهار داشت: شهرداری رباط کریم متاسفانه در طول سال‌های اخیر شاهد ورود نیروهای سفارشی و بدون مهارت بوده است، به‌طوری که امروز تنها شهردار باید به فکر نان و آب و حقوق کارمندان باشد.

وی خواستار توجه جدی به این امر شد و گفت: امروز تعداد نیروهای شهرداری به رقم بسیار بالایی رسیده است و نمی‌توان حقوق آن‌ها را پرداخت کرد چه برسد به پروژه‌های عمرانی.

بیشتر بخوانید:

تاکید جدی ساداتی بر برخورد با افزایش قارچ‌گونه کارمندان شهرداری رباط کریم

سیدمهدی ساداتی ، فرماندار رباط کریم نیز در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با تائید چنین موضوعی خواستار برخورد با حرکات این چنینی شد.

به گزارش خبرنگار تهران نیوز ؛ رئیس شورای اسلامی رباط‌کریم پیشتر و در مراسم معارفه شهردار جدید رباط‌کریم از روند افزایش قارچ‌گونه کارمندان سفارشی شهرداری مذکور انتقاد کرد.

شهرستان رباط‌کریم یکی از شهرستان‌های استان تهران است. مرکز این شهرستان شهر رباط‌کریم است.

از آنجا که هر شهری پیشینه ای دارد و فرآیند شکل گیری هر شهری از اهمیت بالایی برخوردار است به همین جهت در مورد تاریخچه شکل گیری رباط کریم و قدمت این شهر چنین آمده است که این منطقه از هزاران سال قبل نیز از مراکز تمدن و زندگی بوده و محدوده سابق رباط کریم بیش از ۳ الی ۴ هکتار نبوده و خانه های روستایی در پیرامون کاروانسراها جای داشته است و پس از اینکه رباط کریم تا حدودی گسترش یافت، دارای چهار دروازه گردید که به ترتیب به شمال، جنوب، مشرق و مغرب منتهی می شد به طوری که آثار دروازه غربی آن نزدیک امامزاده محمد تقی تا چندی پیش نیز به چشم می خورد. بعدها با توسعه شهر رباط کریم و احداث باغ های میوه این دروازه ها از بین رفت و خیابان ها و کوچه های فراوانی احداث گردید و رباط کریم امروزی شکل گرفت.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=535219

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.