شهرداری‌های گلستان و نسیم شهر نمک روی زخم معلولان می پاشند

  • کد خبر : 504069
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
شهرداری‌های گلستان و نسیم شهر نمک روی زخم معلولان می پاشند

رئیس انجمن معلولان بهارستان با بیان اینکه مسئولان نمک روی زخم معلولان می پاشند، گفت: جامعه معلولان از وعده‌های بدون عمل مسئولین خسته شده‌اند و خواستار اقدامات واقعی هستند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، غلامرضا محمدی رئیس انجمن معلولان شهرستان بهارستان با اشاره به رنجش‌های بی‌امان و دردهای جامعه معلولان بهارستان، بیان داشت: بسیاری از مناطق سطح شهرستان برای معلولین مناسب‌سازی نشده و عبور و مرور آن‌ها را با مشکل مواجه کرده است و شهرداری‌های گلستان و نسیم شهر نمک روی زخم معلولان می پاشند.

وی در ادامه باتاکید بر بی‌توجهی‌های بی‌پایان مسئولین ادارات بهارستان به جامعه معلولین، تصریح کرد: شهرداری‌های دو شهر گلستان و نسیم شهر نمک بر زخم‌های معلولان می زنند و انگار نمی خواهند که مناسب سازی معابر را به درستی و در دنیای واقعی انجام دهند.

 

مشکلات معلولان بهارستانی تمامی ندارد

محمدی به خسته شدن خود و جامعه معلولین از وعده‌های بدون عمل مسئولین بهارستانی اشاره کرد و گفت: درحال حاضر تنها امید معلولان به فرماندار جدید شهرستان می باشد که در راستای مناسب‌سازی شرایط برای این قشر مظلوم واقع شده، تلاش کند.

وی همچنین باتوجه به مشکلات عدیده موجود در زندگی روزمره معلولان و سختی‌های جابه‌جایی در سطح شهرستان و کسب درآمد، خاطرنشان کرد: بدون تردید هیچ کسی از افراد سالم نمی داند فاصله بین سلامتی جسم و جان با معلولیت چقدر است.

در پایان لازم به ذکر است که ارائه خدمات به تمامی اقشار جامعه وظیفه مسئولین و شهرداری‌ها است و مسئولینی که دم از توسعه همه جانبه و ارائه خدمات به شکل مساوی و عدالت می زنند باید نسبت به موضوع معلولان بهارستانی توجه بیشتری داشته باشند، چراکه رعایت عدالت و مساوات تنها به اجرای پروژه‌های بزرگ و دهن‌پرکن نمی باشد و گاهی نیاز به انجام برخی اقدامات به ظاهر ساده است که مشکلات بزرگ برخی اقشار را رفع می کند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=504069

    برچسب ها

    مطالب مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.