عظیم‌زاده در گفت‌وگو با «تهران نیوز» خبر داد:

شهربازی فیروزکوه فک پلمب شد

  • کد خبر : 616268
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸
شهربازی فیروزکوه فک پلمب شد
روابط عمومی شهرداری فیروزکوه گفت: پس از طی روند قضایی و قانونی، آرای قضایی صادره به نفع شهرداری قطعیت یافت و با دستور مقام قضایی، شهربازی شهرداری فیروزکوه فک پلمب شد.

عظیم‌زاده، مدیر روابط‌عمومی شهرداری فیروزکوه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با اعلام خبر فک پلمب شهربازی شهرداری فیروزکوه اظهار داشت: در سال ۹۷ با فراخون به‌عمل آمده به‌منظور جذب سرمایه‌گذار برای تکمیل، مرمت و توسعه شهربازی، پس از طی روند مربوطه با بخش خصوصی به‌عنوان سرمایه‌گذار قرارداد منعقد شد.

وی گفت: متأسفانه پس از شروع پروژه، با خلف وعده سرمایه‌گذار در حوزه تهیه وسایل استاندارد و برند مواجه و پیمانکار در موعد مشخص شده نتوانست به تهعدات خویش عمل کند که براین اساس با دستور مرجع قضایی به دلیل اختلاف فی مابین شهرداری و بخش خصوصی، مجموعه شهربازی پلمب شد.

مدیر روابط‌عمومی شهرداری فیروزکوه عنوان کرد: پس از طی روند قضایی و قانونی، آرای قضایی صادره به نفع شهرداری قطعیت یافت و با دستور مقام قضایی، شهربازی شهرداری فیروزکوه فک پلمب شد.

وی با تقدیر و تشکر از ریاست دادگستری شهرستان فیروزکوه در خصوص تسریع در روند بازگشایی شهربازی بیان داشت: به‌زودی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر، چگونگی تکمیل، تجهیز، مرمت و استاندارد سازی مجموعه شهربازی و نحوه مدیریت و بهره برداری از آن، تعیین تکلیف و تصمیمات مقتضی اتخاذ می‌شود.

شهرستان فیروزکوه یکی از شهرستان‌های استان تهران است.

شهرستان فیروزکوه در منتهی‌الیه شمال شرقی استان تهران واقع شده‌است. این شهرستان از شمال و شرق به شهرستان سوادکوه در استان مازندران، از جنوب و جنوب شرقی به شهرستان مهدی‌شهر در استان سمنان و از غرب به شهرستان دماوند محدود می‌‌شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=616268

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.