شنیده می‌شود نقل و انتقالات لیگ برتر فوتسال قبل از فینال سال گذشته شروع شود

  • کد خبر : 587054
  • 18 می 2020 - 17:20
شنیده می‌شود نقل و انتقالات لیگ برتر فوتسال قبل از فینال سال گذشته شروع شود

شنیده‌ها حاکی از آن است که برخی از اعضای سازمان لیگ فوتسال معتقدند که زمان نقل و انتقالات لیگ برتر را قبل از مسابقه فینال سال گذشته شروع کنند تا تیم‌ها هر چه سریع‌تر تکلیف خودشان را برای فصل بعد بدانند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، به نقل از جوان ، مسابقه فینال لیگ برتر فوتسال که قرار بود اسفند ماه سال گذشته برگزار شود، به علت شیوع ویروس کرونا در کشور لغو و هنوز زمان دقیق این مسابقه مشخص نیست. قرار است در جلسه‌ای که روز چهارشنبه ساعت ۱۱ صبح با حضور تمامی اعضای فوتسال در فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود، زمان مسابقه فینال سال گذشته و همچنین آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر مشخص شود. همچنین در این جلسه مهدی محمد نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال هم حضور خواهد داشت و مسائل لیگ برتر و تیم ملی فوتسال مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

شنیده‌ها حاکی از آن است که برخی از اعضای سازمان لیگ برتر فوتسال معتقدند که زمان نقل و انتقالات لیگ برتر را قبل از مسابقه فینال سال گذشته شروع کنند تا تیم‌ها هر چه سریع‌تر تکلیف خودشان را برای فصل بعد بدانند. هر چند این موضوع قطعاً با مخالفت ۲ باشگاه مس سونگون و گیتی پسند اصفهان مواجه خواهد شد، زیرا این ۲ تیم از ابتدای فصل با بازیکنانی که داشته اند موفق شدند به فینال راه پیدا کنند و اگر قرار باشد بازیکن جدیدی به تیمشان اضافه کنند، قطعاً زمان زیادی می‌برد که با یکدیگر هماهنگ شوند و ممکن است نتوانند بازی فینال را با کیفیت خوبی برگزار کنند.

فینال لیگ برتر فوتسال، قرار است بین ۲ تیم مس سونگون و گیتی پسند اصفهان برگزار شود.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=587054

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.