شناسایی و پلمب ۸ واحد صنفی متخلف در بهارستان

  • کد خبر : 533378
  • ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
شناسایی و پلمب ۸ واحد صنفی متخلف در بهارستان

در طول روزهای گذشته بالغ بر هشت واحد صنفی متخلف در حوزه بهداشتی در سطح شهرستان بهارستان شناسایی و پلمب شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، در راستای نظارت‌های مستمر و همچنین پیگیری‌های صورت گرفته توسط کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، از ابتدای مهر ماه سال جاری تا به امروز، بالغ بر هشت واحد صنفی متخلف بهداشتی شناسایی و پلمب شدند.

واحدهای صنفی متخلف مذکور شامل چهار واحد اغذیه، یک واحد طباخی، یک واحد قنادی، یک واحد تالار پذیرایی و یک واحد نانوایی لواشی می باشند که توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان پس از انجام بازرسی، پلمب شدند.

 

نحوه و زمان بازرسی از واحد صنفی بهارستان

بازرسـان بهداشت محیط این شبکه با هدف بهبود و ارتقاء سـطح سلامت شهروندان، با جدیت از مراکز مختلف و تمام صنوف شهرستان بهارستان به طور منظم بازدید می‌کنند.

بنا به گفته کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، این شبکه بر تمام واحدهای زیر پوشـش نظارت مستمر داشته و در صورت شناسایی واحدهای متخلف برابر مقررات و با جدیت کامل با آن‌ها برخورد می‌شود.

بدون تردید اقدامات نظیر پلمب‌های صورت گرفته در ماه جاری می تواند به افزایش کیفیت بهداشت و سلامت در سطح شهرستان کمک نماید و مطمئناً استمرار این بازرسی‌ها و برخورد جدی با متخلفان از مطالبات اصلی شهروندان بهارستانی به شمار می رود که نیازمند توجه ویژه مسئولین مربوطه می باشد.

شهروندان بهارستانی م یتوانند در راستای همکاری با شبکه بهداشت و درمان بهارستان در صورت رویت هرگونه تخلف بهداشتی در سطح شهرستان، با سامانه رسیدگی به شکایات ۱۹۰ تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به رسیدگی موضوع و بازرسی محل مورد نظر توسط کارشناسان این شبکه اقدام شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=533378

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.