شناسایی شبکه عظیم استخراج ارز دیجیتال در شهریار

  • کد خبر : 532894
  • ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
شناسایی شبکه عظیم استخراج ارز دیجیتال در شهریار

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: افرادی سودجو در شهرستان شهریار که اقدام به استخراج ارز دیجیتال (بیت کوئین) می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

سردار محسن خانچرلی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: با به‌دست آوردن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر این‌که افرادی سودجو در شهرستان شهریار اقدام به استخراج ارز دیجیتال (بیت کوئین) می‌کنند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: ماموران پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق به شناسایی محل تولید ارزهای دیجیتال در یکی از محله‌های شهرستان شهریار شده و با کسب مجوز قضائی به بازرسی از محل مورد نظر پرداختند.

سردار خانچرلی با اشاره به دستگیری دو متهم در این راستا و معرفی آن به مراجع قضائی افزود: استفاده از دستگاه‌های ماینر، نیاز به مصرف برق زیادی داشته لذا متهم که با استفاده از برق یارانه ای واحدهای صنعتی اقدام به فعالیت غیرقانونی کرده بود با اشراف اطلاعاتی پلیس به دام افتاد.

http://www.rahemobin.ir/wp-content/uploads/2019/09/%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B1.jpg

شهرستان شهریار، واقع در غرب استان تهران ، مرکز آن شهریار که قبلاً علیشاه عوض گفته می‌شد. این شهرستان با جمعیتی بالغ بر ۷۴۴ هزار و ۲۱۰ نفر دوازدهمین شهرستان پرجمعیت ایران محسوب می‌شود.

این شهرستان به نگین سرسبز غرب تهران یا عروس استان تهران مشهور است که در آن انواع میوه‌ها کشت می‌شود، از جمله میوه‌های کشت شده در این شهرستان انگور – هلو – زرد آلو – آلبالو – گوجه سبز و … است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=532894

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.