شجاعت اعتراف به اشتباه فرماندهان نظامی الگویی برای همه مسئولان جامعه است

  • کد خبر : 553934
  • ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
شجاعت اعتراف به اشتباه فرماندهان نظامی الگویی برای همه مسئولان جامعه است

فرماندار فیروزکوه گفت: در حادثه سقوط هواپیما بویینگ اشتباه انسانی رخ داد که جبران ناپذیر بود اما یکی از نقاط قوت در این حادثه که می تواند تاثیر گذار در روند سیاسی کشور باشد، شجاعت اعتراف به اشتباه فرماندهان نظامی به عنوان الگویی برای همه مسئولین در همه سطوح جامعه است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهدی یوسفی جمارانی در آیین گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش که در فرمانداری فیروزکوه برگزار شد، اظهار داشت: درک مشترکی میان مسئولان و دستگاه های مرتبط با حوزه آموزش و پرورش این شهرستان برقرار است که حاصل تعامل و همدلی میان این ارکان می باشد.

وی ادامه داد: در نشست های شورای آموزش و پرورش فیروزکوه همواره بر ضرورت رفع مسائل مربوط به حوزه های فرابخشی تاکید داریم و در همین راستا یکی از دستورهای ثابت این جلسات در همین رابطه است که متناسب با شرایط تصمیم گیری مقتضی در خصوص آنها انجام می شود.

 

مهیا کردن امکانات و ارتقای کیفیت آموزش سبب ممانعت از روند بی رویه مهاجرت می شود

فرماندار فیروزکوه گفت: کاهش آسیب های اجتماعی از موارد هدف‌گذاری شده در شورای آموزش و پرورش است تا با ایجاد بسترهای مناسب، چشم انداز و آینده روشن و مطمئنی را برای دانش آموزان و جوانان این شهرستان ایجاد کنیم.

یوسفی جمارانی بیان کرد: مهیا کردن امکانات لازم و ارتقای کیفیت آموزش ها در همه نقاط شهرستان می تواند باعث ماندگاری جوانان در زادگاه خود و ممانعت از روند بی رویه مهاجرت به شهرها باشد.

وی تصریح کرد: گزارش دستگاههای عضو شورای آموزش و پرورش نشان دهنده روند کاهشی آسیب های اجتماعی در مدارس است و به حداقل رساندن آسیب ها در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر و سانحه سقوط هواپیما گفت: در هر کشوری در زمان انجام عملیات و ماموریت نظامی امکان خطا و اشتباه وجود دارد و یک امر اجتناب ناپذیر است.

فرماندار فیروزکوه افزود: در حادثه سقوط هواپیما بویینگ اشتباه انسانی رخ داد که جبران ناپذیر بود اما یکی از نقاط قوت در این حادثه که می تواند تاثیر گذار در روند سیاسی کشور باشد شجاعت اعتراف به اشتباه فرماندهان نظامی بود الگویی برای همه مسئولین در همه سطوح جامعه است که اگر اشتباهی را مرتکب شدند جسارت اعتراف به اشتباه را داشته باشند؛ در این صورت خیلی از مشکلات با برنامه ریزی صحیح و با هدف کاهش خطا رفع خواهد شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=553934

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.