سپاه در روزهای سخت همواره کنار بهشت زهرا (س) بوده است / بهشت زهرا (س) در زمان دورکاری همگان با دوبل‌کاری به مردم خدمت‌رسانی کرد

  • کد خبر : 623896
  • ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱
سپاه در روزهای سخت همواره کنار بهشت زهرا (س) بوده است / بهشت زهرا (س) در زمان دورکاری همگان با دوبل‌کاری به مردم خدمت‌رسانی کرد

رئیس سازمان بهشت زهرا سلام‌الله علیها با بیان این‌که سپاه در روزهای سخت همواره کنار بهشت زهرا (س) بوده است، گفت: بهشت زهرا (س) در زمان دورکاری همگان با دوبل‌کاری به مردم خدمت‌رسانی کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سعید خال در آیین تجلیل از متولیان تغسیل و تدفین بیماران کرونایی که عصر امروز در گلزار شهدای بهشت زهرا سلام‌الله علیها برگزار شد، ضمن قدردانی از همراهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌ویژه سردار حسن‌زاده و سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران اظهار کرد: کارکنان سازمان بهشت زهرا سلام‌الله علیها به‌طور شبانه‌روز در حال خدمت به مردم هستند.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: بحرانی از اسفند ماه ایران را فراگرفت و جهان را درنوردید و به طبع آن سازمان بهشت زهرا سلام‌الله علیها نیز درگیر این موضوع شد، بحرانی که در تاریخ ۵۰ ساله بهشت زهرا چنین اتفاقی تجربه نشده بود، این سازمان علی‌رغم روزهای سخت، زلزله بم، دوران دفاع مقدس و … با چنین بحرانی روبرو نشده بود.

رئیس سازمان بهشت زهرا سلام‌الله علیها با اشاره به مجاهدت ۲۷۰ روزه پرسنل این سازمان در بحران کرونا عنوان کرد: یکی از مولفه‌های بحران با سایر حوادث این است که آخر بحران مشخص نیست.

وی افزود: در روزهایی که جهان در برابر ویروس منحوس کرونا سرتعظیم فرود آورد و کشورهای پیشرفته در برابر آن ماندند و بعضاً از جانباختگان کشورشان فراری بودند و با کامیون اجساد را حمل کرده و در گورستان‌های جمعی تدفین می‌کردند، سازمان بهشت زهرا سلام‌الله علیها پیکر تمام جانباختگان را با آب تطهیر و تغسیل داد و کرامت همه فوت شدگان را حفظ کرد.

خال بیان داشت: از تلاش سپاه پاسدارن، بسیجیان و پاسداران صمیمانه سپاسگزارم که در همان روزهای نخست در تجهیز سازمان بهشت زهرا سلام‌الله علیها یاری داند و به‌ویژه از سردار حسن زاده که در همان لحظات نخست در کنار ما حضور یافتنه و به ما دست یاری دادند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی گفت: پرسنل بهشت زهرا سلام‌الله علیها علی‌رغم سختی احساس رضایت دارند که با مجاهدت و ایثار و در حالی که همه دور کار هستند با دوبل کاری و سوبل کاری خودشان به مردم ایران خدمات ارائه می‌دهند.

رئیس سازمان بهشت زهرا سلام‌الله علیها عنوان کرد: به فضل الهی پرسنل هفت نوبت غبارگری شدند و  در طول دوران مجاهدت آنان ۱۶۰ نفر مبتلا به کرونا شدند که از همان لحظات ابتدایی قرنطینه و معالجه شدند و به لطف خدا یک نفر هم تلفات نداشتیم.

وی با بیان این‌که بهشت زهرا سلام‌الله علیها در رعایت پروتکل‌ها اول است، گفت: کارکنان سازمان بهشت زهرا سلام‌الله علیها پانزدهم فروردین ماه سال جاری با حضور در گلزار شهدا با شهدا هم‌قسم شدیم که تا آخر بمانیم و به فضل الهی تا آخر می‌ایستیم.

خال تصریح کرد: مجموعه‌های مختلف در طول این ماه‌ها قصد داشتند برای تجلیل از پرسنل بهشت زهرا سلام‌الله اقدام کنند که نپذیرفتیم اما برای ما سپاه رنگ و بوی دیگر دارد و ما قدردان همراهی این عزیزان در طول این مدت هستیم و جا دارد از سرلشگر سلامی، سردار فدوی، سردار حسن زاده و سردار یزدی کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.

آیین تجلیل از متولیان تغسیل و تدفین بیماران کرونایی به همت سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران در گلزار شهدای بهشت زهرا سلام‌الله علیها برگزار شد و ضمن اهداء لوح سپاس سرلشگر حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مدیرعامل سازمان بهشت زهرا سلام‌الله علیها توسط سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران از ۷۶۰ نفر از کارکنان سازمان بهشت زهرا سلام‌الله علیها تجلیل شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=623896

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.