شبکه خبری تهران نیوز

الخميس ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۱ November 14,2019
ویدئو های مرتبط
دریافت ویدئو

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، آخرین برنامه فوتبال ۱۲۰ به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور با سوتی عجیب حمیدرضا صدر کارشناس ورزشی معروف همراه بود که به سوژه رسانه‌های ورزشی کشور تبدیل شد.

صدر در برنامه فوتبال ۱۲۰ به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی پور ، با اشاره به نقل و انتقالات مهم در لیگ های معتبر اروپایی، اشاره ای به وضعیت خط حمله دو باشگاه یوونتوس و اینتر میلان داشت که صحبت‌های او با اشتباهات عجیبی نیز همراه بود . او در قسمتی از این مصاحبه با اشتباه گرفتن خط حمله دو باشگاه معتبر ایتالیا، گفت: لوکاکوئی که معتقد بودند فربه است، از منچستر به یوونتوس آمده! هرچند که او در بازی قبل گل زد، اما عملکرد درخشانی از خود نشان نداد، به خصوص در نیمه اول.

این کارشناس ورزشی معروف در ادامه بیان داشت: الکسیس سانچز هم در منچستر یونایتد به یک حاشیه‌نشین تبدیل شده بود، باید دید می‌تواند در ترکیب یوونتوس جا بیفتد یا خیر! ما منتظر هستیم تا ببینیم که مائوریسیو ساری می‌تواند از سانچز استفاده درستی کند یا نه!

 

 

سوتی کارشناس ورزشی و اصل ماجرا!

دکتر حمید رضا صدر در حالی این صحبت ها را راجع به باشگاه یوونتوس بیان کرد که لوکاکو و الکسیس سانچز به باشگاه رقیب یوونتوس یعنی اینتر میلان پیوسته اند!

 

 

انتهای پیام/*

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
دیدگاه ها (یک دیدگاه)