سهمیه آرد نانوایی‌ های متخلف در بهارستان کسر شد

  • کد خبر : 533413
  • ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۳۳
سهمیه آرد نانوایی‌ های متخلف در بهارستان کسر شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: در پی بازرسی‌های صورت گرفته، سهمیه آرد نانوایی‌های متخلف با دریافت کارت زرد کسر شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، دانوش دمیریان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در جمع خبرنکاران با تاکید بر جریمه نانوایان متخلف، اظهار داشت: سهمیه آرد ۴۷ واحد صنفی نانوایی فعال در شهرستان بهارستان کم شد.

وی در ادامه با تشریح جزئیات این کسر سهمیه از نانوایان متخلف، تبیین کرد: ۱۰ تا ۳۰ درصد سهیمه آرد حمایتی ۴۷ واحد صنفی نانوایی به دلیل بی‌توجهی به رعایت ضوابط و مقررات صنفی، در شهرهای گلستان و نسیم شهر کسر شد.

دمیریان باتاکید بر آمار عجیب نحوه فعالیت نانوایان در شهرستان بهارستان، بیان داشت: از بین ۵۳ واحد صنفی نانوایی مورد بازرسی قرار گرفته ۴۷ مورد از آن‌ها تخلفاتی نظیر استفاده افزودنی غیر مجاز، کم فروشی و گران فروشی داشتند که با تمامی متخلفان برخورد صورت گرفت.

وی همچنین به تعطیلی یک واحد صنفی نانوایی در شهرصالحیه اشاره کرد و گفت: نانوایی‌هایی که در مرحله با کسر سهمیه آرد از بازرسین کارت زرد دریافت می کنند در صورت تکرار تخلف، با قطع کامل سهمیه آرد، مواجه خواهند شد، چراکه عدم رعایت موارد بهداشتی و قوانین تعیین شده باعث بروز مشکل برای شهروندان می شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در پایان با توجه به اهمیت همکاری شهروندان در جهت برخورد با متخلفان، خاطرنشان کرد: شهروندان بهارستانی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از عدم رعایت نکات بهداشتی، کم فروشی و گران فروشی مراتب را به شبکه بهداشت و درمان شهرستان گزارش دهند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=533413

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.