عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

سند تحول بنیادی آموزش و پرورش سند قوی و جامع است

  • کد خبر : 621510
  • ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
سند تحول بنیادی آموزش و پرورش سند قوی و جامع است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات نظام تعلیم و تربیت باید در کمترین زمان ممکن برطرف شود، دولت باید در این خصوص جهادی‌تر به میدان بیاید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسین نوش آبادی امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک که با حضور فرماندار ، معاونین فرماندار و تمام اعضای این شورا برگزار شد، اظهار کرد: در هفته وحدت بیایم وحدت بین خودمان داشته باشیم، انتقاد و نقد خوب است اما القا بدبینی و تشریح مسائل بدون تحقیق به صلاح جامعه نیست.

وی گفت: اگر بخواهیم کشور را بسازیم باید آموزش و پرورش را بسازیم ، از اینکه در جمع خانواده فرهنگیان حضور پیدا کردم افتخار می کنم.

نماینده مردم شهرستانهای ورامین ، قرچک و پیشوا خاطر نشان کرد: مشکلات نظام تعلیم و تربیت باید در کمترین زمان ممکن برطرف شود ، دولت باید در این خصوص جهادی تر به میدان بیاید.

نوش آبادی یادآور شد: نظام مجازی برای کوتاه مدت خوب است اما برای بلند مدت دغدغه های خودش را به همراه دارد ؛ شورای آموزش و پرورش این شهرستان باتوجه به ۳ هزار پرسنل و ۵۰ هزار دانش آموز باید در مسائل نظام آموزشی قوی تر کار کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: در سال آخر دولت به تاسیس مدارس خیرساز کمی کوتاهی شده است ، من نمی دانم این چه فرمولی است که افراد بومی را داریم اما از جای دیگر نیروی آموزشی وارد منطقه می شود ، بی توجه ای به نیروی بومی ضرر است ، این مسئله باید مدیریت بشود.

وی اظهار کرد: سند تحول بنیادی آموزش و پرورش یک سند قوی و جامعی است و مقام معظم رهبری بر روی این سند تاکید داشته اند که باید توجه بیشتری به این سند داشته باشیم و از این امر کوتاهی نکنیم.

نوش آبادی افزود: در خصوص تهاجم فرهنگی نباید کوتاهی کنیم ، شورای آموزش و پرورش یک شورا عالی منطقه محسوب می شود ، باید بهترین برنامه ریزی ها در این جلسات مطرح بشود.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: از هیچ کاری برای فرهنگیان کوتاهی نخواهم کرد و باقوت در کنار شما عزیزان هستم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=621510

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.