سلاح برنده و تیغ تیز و دو لبه قرمز پوشان در برابر ازبک‌ها

  • کد خبر : 616880
  • ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۲۷
سلاح برنده و تیغ تیز و دو لبه قرمز پوشان در برابر ازبک‌ها
راز یحیی و رمز پرسپولیس، دو حرف بیش نیست: نظم و ترتیبی که باید به شدت رعایت شود، سلاح دو لبه قرمز پوشان در برابر ازبک‌ها!  

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، راز یحیی و رمز پرسپولیس تازه که در حال پوست انداختن است، دو حرف بیش نیست:
نظمی که باید به شدت رعایت شود ترتیبی که چند و چوند بازی هر یک از بازیکنان را، روشن و معلوم میکند! سلاح برنده و تیغ تیز و دو لبه قرمز پوشان در برابر ازبک‌ها هیچ پیچیدگی ندارد!
تاکتیک ساده، تکنیک قابل پیاده شدن! هدف برنده بودن وسیله مهارت ابزار اصلی دوندگی آن هم با شدت لازم آن هم در همه نود دقیقه!

پرسپولیس، با پیش بینی وارد دایره رزم بی امان خواهد شد ولی پیشگویی و پیش داوری نخواهد کرد! که پیش بینی بصیرت زاست و پیشگویی منجر میشود به بیش گویی و خود بزرگ بینی!
پرسپولیس اهرم‌های زور افزونی دارد:

خونسردی! صبر! حوصله! سرعت در بازی با توپ! پیش دستی در اقدامات بدون توپ! همکاری گروهی و اصرار ورزیدن و حرکات بسیار و زیاد تمرین شده!
یحیی برای خوب بازی کردن و حتی برای خوبتر بازی کردن، هم اعتماد بنفس دارد هم اراده و عزم دارد و هم برنامه نقشه بازی!

مردان قرمز پوش، مسابقه به مسابقه با هم جورتر با هم هماهنگ‌تر و با هم تیم‌تر نشان داده اند حریف شناسی هنر یحیی و مادر مربیان اوست! برای از کار انداختن دراگون چران و دوردیف دو گل زن ماهر پاختاکور راهکاری هم وجود دارد که باید خوب بکار بسته شود!

امروز چه بسا که مرد انگشت نمای بازی از خط هافبک سر بزند یک نفر از میان نورالهی، کمیابی نیا و سرلک شاید هم هر سه نفر وظیفه گل زنی هم بر عهده آل کثیر می‌تواند باشد هم امیری و بسار رسند!

منبع: خبرورزشی

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=616880

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.