امام جمعه چهاردانگه:

سفیر فرانسه باید اخراج شود / در فضای مجازی باید پاسخ اهانت را بدهیم

  • کد خبر : 622174
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
سفیر فرانسه باید اخراج شود / در فضای مجازی باید پاسخ اهانت را بدهیم
امام جمعه چهاردانگه گفت:در فضای مجازی باید اقداماتی صورت بگیرید که مردم جهان نسبت به این هتک حرمت اعلام انزجار کنند .

حجت الاسلام والمسلمین علی محمد گلوردی امام جمعه چهاردانگه در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: پیامبر اسلام آنچنان با عظمت و اقتدار هستند مانند یک اقیانوس پهناوری است که اگر حیوان نجسی دهان خود را به این اقیانوس پهناور بزند نمی تواند آن را تحت تاثیر قرار دهد.

امام جمعه چهاردانگه گفت:در آیات قران خدواند بر نعمت هایی که برای مسلمانان عطا نموده منتی نگذاشته است اما از اینکه در میان مسلمانان و آحاد مردم شخصیتی را از خودشان به پیامبری منصوب نموده است منت می گذارد.

وی تصریح کرد:این منت دارای بار منفی نیست بلکه به معنای نعمتی است که خداوند در میان بشریت فرستاده است.

حجت الاسلام والمسلمین علی محمد گلوردی با اشاره به اهانت نشریه شارلی ابدو فرانسه گفت: در حال حاضر برنامه ای که دشمنان دارند انجام میدهند تازگی ندارد و از صدر اسلام تا کنون این دشمنی ها با اسلام، قرآن و پیامبر وجود داشته و این توطئه ها بخاطر این است که از نفوذ اسلام در قلوب مردم جهان جلوگیری کنند.

وی با اشاره به اینکه دو گروه هستند که بر ضد اسلام فعالیت می کنند، گفت: دو گروه هستند که بر علیه اسلام فعالیت می کنند که مبدا آنها استکبار جهان یا همان اسرائیل و آمریکا و دست نشانده های آنان در منطقه که همان گروه های افراطی هستند که بنام دین اسلام دست به تجاوز و غارتگری می زنند.

وی با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به جوانان فرانسه گفت:دلیل این نامه به جوانان این بود که آنها از قشر جوان هستند و روح لطیفی دارند و اسلام به قلب آنها نفوذ خواهد کرد و در نامه اشاره شده است که از جوانان از رییس جمهور خود بپرسند که تعدادی زیادی از مردم که به شما رای دادند و همان مردم به مقدس ترین شخصیت عالم اعتقاد دارند و شما میایید از این اهانت به پیامبر اسلام حمایت می کنید.

امام جمعه چهاردانگه گفت: در فضای مجازی باید اقداماتی صورت بگیرید که مردم جهان نسبت به این هتک حرمت اعلام انزجار کنند.

حجت الاسلام والمسلمین علی محمد گلوردی تصریح کرد: همانطور که ما کالاهای اسرائیلی را تحریم کردیم باید یک اتحادی در میان دولت های اسلامی شکل بگیرید و کالاهای فرانسوی را نیز تحریم کنیم.

وی در پایان گفت: ما از دولت مردان ایران خواستاریم که سفیر کشور فرانسه را بعنوان یک عنصر نامطلوب از کشور اخراج کنند و سفیر خود را در فرانسه به کشور بازگردانند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=622174

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.