سریال تصادفات زنجیره‌ای در غرب تهران ادامه دارد ! / راننده جوان داخل کابین خودرو گیر افتاد

  • کد خبر : 556904
  • 25 ژانویه 2020 - 17:19
سریال تصادفات زنجیره‌ای در غرب تهران ادامه دارد ! / راننده جوان داخل کابین خودرو گیر افتاد

بروز یک تصادف زنجیره‌ای شدید در شهرستان بهارستان باعث گیر افتادن راننده جوان نسیم شهری داخل کابین خودرو شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، ظهر امروز یک تصادف زنجیره‌ای در شهرستان بهارستان رخ داد که باعث مجروح شدن چند تن از شهروندان بهارستانی گردید که با کمک نیروهای اورژانس و آتش‌نشانی شهرستان، مجروحین جهت درمان به سرعت به بیمارستان منتقل شدند.

بنابر این گزارش، در تصادف مذکور یک جوان اهل نسیم شهر به دلیل شرایط نامساعد جسمی در تصادف زنجیره‌ای با بالگرد اورژانس به بیمارستان منتقل شد که همین امر نشان دهنده شدت تصادف رخ داده در شهرستان بهارستان است.

گفتنی است که در این تصادف زنجیره‌ای سه دستگاه خودرو باهم برخورد می کنند، که یکی از این خودروها یک دستگاه مزدا باربری بود که به یک کامیون برخورد کرده بود به طوری که شدت این حادثه خونین راننده خودرو مچاله شده را در داخل کابین خودرو محبوس می کند.

در این بین نیروهای سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر با انجام عملیات امداد و نجات و خارج کرده این راننده از خودرو له شده، وی را با اورژانس هوایی جهت سیر مراحل درمانی به بیمارستان انتقال دادند که این امر نشان از آمادگی خوب آتش‌نشانان بهارستانی دارد.

عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و توجه نکردن به جلو در هنگام رانندگی بدون تردید زمینه ساز بروز حوادث رانندگی متعددی می باشد که در وهله اول جان خود فرد را تهدید می کند و در وهله‌های بعدی جان دیگر رانندگان و سرنشینان خودروها و همچنین خانواده خود فرد را تهدید می کند که این موصوع لزوم توجه به قوانین و مقررات را دوچندان می نماید.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=556904

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.