بی توجهی شورای شهر به اخطارها

سرپرست شهرداری شهر گلستان باز هم تغییر کرد

  • کد خبر : 590444
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
سرپرست شهرداری شهر گلستان باز هم تغییر کرد

شورای اسلامی شهرگلستان برای چندمین بار متوالی در این دوره دست به تغییر سرپرست شهرداری زد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بعد از فروکش کردن خبر انحلال شورای اسلامی شهر گلستان و آرام شدن اوضاع، این شورا با تغییر مجدد سرپرست شهرداری بار دیگر خود را در سطح شهرستان بهارستان سوژه خبری کرد.

گفتنی است که اعضای شورای اسلامی شهر گلستان بدون کوچک‌ترین توجهی به توصیه‌های فرماندار شهرستات بهارستان امروز سرپرست شهرداری را تغییر دادند و ابراهیم‌پور را جایگزین خالقی سرپرست پیشین شهرداری این شهر کردند.

بنابر این گزارش، شورای اسلامی شهر گلستان در دو و نیم سال اخیر با انتخاب شش سرپرست و شش شهردار توانسته است در این حوزه رکورد ناتوانی را به نام خود ثبت کند و به دنبال ثبت همین رکورد شهر را در وضعیت نامناسبی قرار داده‌اند.

متاسفانه خروج شوراها از مسیر اصلی و تبدیل فرصت‌های مهمی مانند تغییر سرپرست یا شهردار به موقعیت‌های پرسود شخصی باعث شد تا شوراها در معرفی یک شهردار دائمی ناکام بمانند که سبب نارضایتی شهروندان از وضعیت فعلی شهر شده است.

درپایان لازم به ذکر است که شرایط فعلی نیاز به اقدامات جدی مسئولین مربوطه دارد و نمی شود صرفاً به دلیل ناراضی بودن یک یا دو مسئول در رابطه با رسیدگی جدی و قانونی به وضعیت شهرگلستان، نسبت به این موضوع بی‌توجه بود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=590444
  • منبع : بهارستانه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.