سرنوشت زن ایرانی یک داعشی! + عکس

  • کد خبر : 280091
  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
سرنوشت زن ایرانی یک داعشی! + عکس

یک زن ایرانی که به همراه همسرش به عضویت داعش درآمده بود از اتفاقاتی که در آن دوران برایش افتاده بود پرده برداشت.

به گزارش تهران نیوز ،  همسر ایرانی یکی از اعضای داعش ISIS در گفت و گو با یک خبرنگار از دوران عضویت خود در داعش سخن گفته است. متن این مصاحبه به شرح زیر است:
زن تروریست Terrorist می‌گوید: اسم همسرم عبدالله احمد بود ؛ ما ۵ سال باهم زندگی کردیم ، ۲ سال در عراق و ۳ سال در ایران. کودکی ۲ ساله داشتم که همسرم گفت اگر من را به سرزمین خلافت داعش همراهی نکنی ، فرزندم را ازت خواهم گرفت و اورا باخود خواهم برد. این موضوع باعث شد تا همسر خود را در سفر به سرزمی داعش همراهی کنم.
او افزود: ما از طریق خاک ترکیه وارد سوریه شدیم ؛ سپس از انجاراهی موصل عراق شدیم ( مسیر ترانزیت تروریست ها) .
همسر داعشی این زن ۷ ماه قبل در نبردهای موصل عراق کشته شد و بعد از به هلاکت رسید این تروریست، زن و فرزندش به تلعفر کوچ کرده و ۵ ماه در شهر تلعفر بودند و الان ۱۰ روز هست که در صحرا سرگردان هستند.

۲۹۷ غیرنظامی عراقی در ماه آگوست کشته یا زخمی شده اند

به نقل از «سومریه نیوز»، سازمان ملل اعلام کرد که در طول یک ماه گذشته در نتیجه حملات تروریستی و درگیری های خشونت آمیز ۲۹۷ غیرنظامی عراقی کشته یا زخمی شده اند.

بر اساس این خبر ۱۲۵ عراقی در طول ماه آگوست کشته شده و ۱۸۸ تن دیگر زخمی شده اند و بیشترین تعداد قربانی ها هم مربوط به بغداد بوده که در این شهر ۴۵ نفر کشته و ۱۳۵ تن زخمی شده و بعد از آن هم بیشترین آمار قربانیان مربوط به استان نینوا با ۳۶ کشته و ۱۸ زخمی بوده است.

در استان صلاح الدین هم ۴ نفر کشته و ۲۴ تن دیگر زخمی شده اند این در حالی است که نمایندگی سازمان ملل در عراق موفق نشده آمار دقیق قربانیان استان الانبار را اعلام کند زیرا به گفته این سازمان هنوز بخش هایی از این استان در کنترل تروریست های داعش است.

«یان کوبیش» نماینده ویژه سازمان ملل در عراق حمله به غیرنظامیان عراقی از سوی داعش را محکوم کرد و گفت تروریست های داعش با کینه از پیشروی های ارتش عراق و در پی شکست های پی در پی در تلعفر غیرنظامیان را هدف قرار می دهند که آخرین نمونه های این اقدامات تروریستی هفته گذشته بغداد را مورد هدف قرار داد.

عراق در میان کشورهای جهان بالاترین میزان حملات تروریستی را شاهد بوده است.

منبع: مهر، رکنا

انتهای متن/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=280091

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.