درخواست پناهندگی سردار علی نصیری ؛ از شایعه تا واقعیت

  • کد خبر : 479324
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
درخواست پناهندگی سردار علی نصیری ؛ از شایعه تا واقعیت

پس از تودیع سردار علی نصیری از فرماندهی حفاظت سپاه پاسداران، رسانه‌های ضدانقلاب خبر دروغ درگیری در جلسه تودیع و معارفه و خروج وی از کشور را اعلام کردند.   

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، پس از شیطنت رسانه‌های ضدانقلاب و اعلام خبری مبنی بر خروج سردار سرتیپ علی نصیری فرمانده سابق حفاظت سپاه از کشور و درخواست پناهندگی سیاسی از یکی از سفارت‌های آمریکا در کشورهای حاشیه خلیج فارس، این سردار سپاه در گفت‌وگو با خبرنگار تهران نیوز ضمن رد تمام شایعات اظهار داشت: مراسم تودیع بنده روز شنبه انجام شده و این یک روال عادی و سازمانی است.

وی گفت: آن چه که رسانه‌های ضدانقلاب مبنی بر خروج بنده از کشور اعلام می‌کنند کاملاً اشتباه است و من اکنون در کشور و محل خودمان هستم.

 

از مسیری که انتخاب کردم هیچ‌گاه پشیمان نبوده و نیستم

سردار سرتیپ نصیری در تکمیل اظهاراتش بیان داشت: هیچ اتفاقی نیفتاده و شیطنت‌های رسانه‌ای دشمنان نیز بر اساس عادت همیشگی‌شان بوده است. ما پاسدار و سرباز ولایت هستیم و جانمان را برای رهبر و کشورمان گذاشته‌ایم و هیچ‌گاه هم از مسیری که انتخاب کردیم پشیمان نبوده و نیستیم.

 

خبر خروج سردار علی نصیری از کشور

 

وی با اشاره به موج‌سواری رسانه‌های ضدانقلاب یادآور شد: آن‌ها دوست دارند که از هر چیزی برای خودشان سوژه‌ای بسازند و موج‌سواری کنند. ما هم‌چنان استوار هستیم و سربازی رهبر را انجام می‌دهیم. امیدواریم در پایان نیز شهادت نصیبمان شود.

 

هیچ درگیری و بحث خاصی در مراسم تودیع و معارفه صورت نگرفته است

فرمانده سابق حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم‌چنین در واکنش به خبر درگیری‌اش درمراسم تکریم و معارفه خاظرنشان کرد: خودم پیشنهاد جابه‌جایی در مجموعه را دادم و برخلاف ادعای رسانه‌های معاند، هیچ درگیری و بحث خاصی در جلسه تودیع و معارفه صورت نگرفته است. سردار جعفری فرمانده من بوده و هستند.

 

فایل صوتی گفت‌وگو با سردار علی نصیری

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=479324

    ثبت دیدگاه

    1. سردارعزیزجانفشانیها ورشادتهای سپاه دردوران جنگ درکنارارتش پرقدرت ایران عزیزبرهیچکس پوشیده نیست اقلش بنده بعنوان دواطلب زمان جنگ شاهدم ولی بزرگوارانقدرجوان خلاق وبااستعدادودارای نبوغ ولایتمدارباتعهدوایمان دراین کشورداریم اماخاک مدرک واستعدادهای خودرافقط میخوردندوازهمه جاوهمه کس زده شدندوفکرفرارازهمه کس درایده هایشان موج میزنه کمااینکه دربیرون ازمرزهابهشون اهمیت انچنانی بدهندبه ظاهربرای مبارزه باارمانهای کشورمان پس چه خوب هست قانون بازنشستگی رابرای همه جدی بگیریم وبیاییم به این جوانان بهابدیم وطبق منویات رهبرکشورراجوان کنیم وخلاقانه بسوی رونق تولیدحرکت کنیم کمااینکه همین جوانان بتواننددرکارهای دفاعی ونظامی سرامدخیلیاباشندهمانطورکه ثابت کردندشهیدان باقری همت خرازی بروجردی زین الدین املاکی همدانی اغاجری ووووووهمه جوان بودنداینهاهم ازنسل انهایندبفکرشان باشید۴دهه گذشته هنوزما…….!!!!!!