سردار حسن‌زاده:

سردار شهید شعبانی شخصیتی جامع‌الشرایط و خستگی‌ناپذیر بود

  • کد خبر : 617173
  • ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶
سردار شهید شعبانی شخصیتی جامع‌الشرایط و خستگی‌ناپذیر بود

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران گفت: سردار شهید ناصر شعبانی یک شخصیت جامع‌الشرایط، باصلابت و دلیر بود که از روحیه خستگی‌ناپذیر بهره می‌برد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار حسن حسن‌زاده، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران در نخستین مراسم بزرگداشت سردار شهید ناصر شعبانی ضمن خیرمقدم به حاضران در این مراسم اظهار کرد: خداوند را شاکریم که نخستین مراسم بزرگداشت سردار شهید ناصر شعبانی توسط سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران برگزار شد.

وی گفت: سردار شعبانی یک شخصیتی است جامع‌الشرایط و یک فرمانده دلیر، شجاع، بادرایت و قاطع و باصلابت بود.

بیشتر بخوانید:

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران عنوان کرد: هرجا که مشکل فرماندهی بوده حضور سردار شعبانی در آنجا امنیت را به‌همراه داشته است.

وی با بیان این مطلب که سردار شعبانی یک نویسنده بزرگ بود، یادآور شد: این سردار رشید اسلام از خود ۹ تألیف به جای گذاشته است و با جدیت تمام و ویژگی خستگی‌ناپذیر خود تلاش می‌کرد و او یک استاد خوب دانشگاه بود.

سردار حسن‌زاده ادامه داد: دوستان و نزدیکان سردار شعبانی او را به عنوان یک فرمانده باصلابت می‌شناختند و ارادت او به اهل بیت علیهم‌السلام و ائمه معصومین علیهم‌السلام توصیف‌ناپذیر بود

وی خاطرنشان کرد: در مأموریتی که ایشان به سوریه داشتند با خود کفن به‌همراه داشت و مدام به عبادت مشغول بود و نیز در سفرشان به همه می‌گفتند که در این سرزمین خیلی خدا را عبادت نکرده‌اند.

به گفتهفرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران؛ سردار شعبانی یکی از بهترین سخنرانان بود. سخنرانی‌های بصیریتی او نظر جوانان را به خود جلب می‌کرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=617173

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.