سرلشگر ایزدی:

سردار شعبانی شخصیتی مجاهد بود / دشمن تلاش می‌کند معنویت را از انقلاب اسلامی جدا کند

  • کد خبر : 617160
  • ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۶
سردار شعبانی شخصیتی مجاهد بود / دشمن تلاش می‌کند معنویت را از انقلاب اسلامی جدا کند

فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: سردار شعبانی شخصیتی مجاهد بود که برای انقلاب اسلامی موفقیت‌های بسیاری را به ارمغان آورد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار مصطفی ایزدی، فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء صلی‌الله علیه و آله وسلم در نخستین مراسم بزرگداشت سردار شهید ناصر شعبانی گفت: انقلاب اسلامی انسان‌هایی را تربیت کرده که بیان‌کننده ماهیت اوست؛ انسان‌هایی مانند شهید بابایی، شهید دوران و شهید شعبانی.

وی گفت: پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله وسلم از یک بعثت درونی برخوردار بود که در سوره قدر به آن اشاره شده است؛ یعنی با بعثت درونی بایستی در مسیر مجاهدت حرکت کرد؛ زیرا حرکت بازحمت و با مجاهدت انسان‌ها را به مراتبی می‌رساند که می‌توان به محضر خداوند مشرف شد.

فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء صلی‌الله علیه و آله وسلم عنوان کرد: من ۴۰ سال با سردار شعبانی در ارتباط بودم. او در مأموریت خود در ارومیه مانند شهید باکری خوش درخشید؛ بنابراین انقلاب اسلامی افتخار می‌کند که چنین انسان‌هایی را پرورش داده است؛ درصورتی‌که هیچکدام از انقلاب‌ها و نهضت‌ها نتوانسته‌اند چنین انسان‌هایی را تربیت کند که خود را فدای هدف کنند.

وی ادامه داد: سردار شعبانی در پیش از انقلاب اسلامی در صفوف مقدم مبارزه با رژیم طاغوت قرار داشت و در زمان دفاع مقدس به ولایت گردن نهاد تا به بعثت برونی خود عمل کند. یکی از دوران موفق ما در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی به فرماندهی سردار شعبانی در سپاه ارومیه بازمی‌گردد که فرماندهی او سبب شد تا نعمت امنیت به ارومیه بازگردد و او هرچند که غیرآذری بود، اما چنان جذبه‌ای داشت که همه مجذوب او شدند.

ایزدی با بیان این مطلب که انقلاب اسلامی به خاطر نفس پاک امام راحل و فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی مملو از موفقیت است، گفت: انقلاب اسلامی پیروزی‌های بزرگی را نصیب امت اسلام کرده است. با مجاهدت‌هایی که سرداران اسلام مانند حاج قاسم سلیمانی و شهیدانی مانند شهید حججی انجام داده‌اند، نشان می‌دهد که انقلاب اسلامی مسیر خود را پیش گرفته و در حال حرکت است و دست برتر را کسب کرده است.

این مقام ارشد نظامی تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی از اینکه معنویت وارد سیاست و انقلاب اسلامی شده در تعجب هستند؛ لذا تلاش می‌کنند تا از طریق ابزارهای مختلف، معنویت را از انقلاب اسلامی جدا کنند و همچنین تلاش می‌کنند تا اخلاق دینی را از جوانان کشورمان جدا کنند و نیز تلاش می‌کنند از طریق فضای مجازی معنویت را از انقلاب اسلامی حذف کنند.

به گفته سردار ایزدی؛ سردار شعبانی با مجاهدت‌های خود منشأ موفقیت‌های بسیاری بود که اگر مسئولان کشور چنین مجاهدتی از خود نشان دهند، قطعاً بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=617160

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.