احمدی در گفت‌وگو با «تهران نیوز» خبر داد:

ساماندهی سهمیه گاز برای خانوارها بر اساس استاندارهای لازم

  • کد خبر : 620836
  • ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷
ساماندهی سهمیه گاز برای خانوارها بر اساس استاندارهای لازم
رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت دماوند گفت: مردم برای دریافت سوخت بیشتر باید در سامانه سدف شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ثبت‌نام کنند تا بتوانند گاز مایع دریافت کنند.

آقاجان احمدی، رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار کرد: طی نشست‌هایی با مسئولان فرمانداری مقرر است تمام‌ خانوار‌های بدون گاز شهری شناسایی و استقرار آن‌ها مشخص شود و برای آن‌ها سهمیه در نظر گرفته شود تا به‌صورت ساماندهی گاز دریافت کنند.

رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت دماوند گفت: سهمیه گاز برای این خانوارها براساس استاندارهای لازم ساماندهی شده است تا کسی نتواند برای باک خودرو گاز بخرد یا آن را از شهرستان خارج یا دلالی کند.

وی با تاکید بر این که فعالیت واحد صنفی که فروش غیرمجاز داشته باشد نیز متوقف می‌شود، افزود: عاملان با هماهنگی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و شوراها ساماندهی می‌شوند؛ در این رابطه مقرر است که شرکت پخش برای خانوارهای بدون گاز مایع شناسه ایجاد کند، اما مراجعین سودجو ممکن است گاز شهری داشته باشند.

احمدی با اشاره به این که مردم برای دریافت سوخت بیشتر باید در سامانه سدف شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ثبت نام کنند تا بتوانند گاز مایع دریافت کنند، تصریح کرد: در سطح شهرستان دماوند حدود هزار خانوار محروم از گاز طبیعی وجود دارد که بالاتر از استاندارد در نظر گرفته شده به آنها گاز مایع داده می‌شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=620836

    ثبت دیدگاه

    1. من خواستم ماشینمو گاز مایع کنم ولی با این وضع قیمت که شنیدم شده حدود ۳۰ تومن واقعا جای تاسف داره
      هرچه بر سر ما مردم میاد از دست خودمونه چون خودمون میکنیم خودمون دلالی میکنیم الان دولت هم از این آب گل آلود داره ماهی میگیره داره الکی سامانه راه میندازه واسه گاز تا کسی گاز مایع نزنه الان فردا مردم با این خاک بتونن یکار بکنند سریع دولت میاد دخالت میکنه تو کار مردم نمیذاره ….پس ما خودمون حساسش میکنیم دولت میاد سو استفاده میکنه وگرنه همین گازو داشتن سالهای قبل مردم استفاده میکردن لااقل از سال ۸۶