سازمان عقیدتی سیاسی از ارتش به‌خوبی صیانت کرده است

  • کد خبر : 533232
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱
سازمان عقیدتی سیاسی از ارتش به‌خوبی صیانت کرده است

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه ارتش در این ۴۰ سال مکتبی‌تر شده است، گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش از این نهاد نظامی به‌خوبی صیانت کرده است.

امیر سرتیپ شاهین تقی‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به اینکه ارتش بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی مسیر تعالی و رشد را طی کرد، گفت: ارتش در طول این ۴۰ سال هر روز از روز قبل بهتر و قدرتمندتر شده است. سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی را در مکتبی شدن و قدرتمندتر شدن این نهاد نظامی ایفا کرد،‌ به‌گونه‌ای که امروز ارتش در مسابقات قرآنی و مذهبی حائز رتبه‌های برتر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش از بدو تشکیل تا به امروز، از ارتش به‌خوبی صیانت کرده است و نگذاشته تا از رنگ و بوی معنویت در این نهاد کاسته شود‌.

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به این‌که مأموریت سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ابتدا افزایش بصیرت سیاسی و فرهنگی کارکنان ارتش بود، گفت: اما امروز این سازمان به جایگاهی دست یافته که علاوه‌بر مأموریت بصیرت‌افزایی سیاسی و فرهنگی بر روی تقویت نبوغ و خلاقیت کارکنان نیز متمرکز شده است.

تقی‌خانی افزود: امروز در ارتش، پروژه‌های علمی و تحقیقاتی انجام می‌شود که هرکدام از آنها کاربردی و متناسب با نیازهای ارتش انجام می‌شود.

وی ادامه داد: بخشی از این پروژه‌ها توسط سازمان عقیدتی سیاسی تعریف شده و بر اساس اولویت‌ها به نخبگان و پژوهشگران واگذار می‌شود  و بخشی‌ از این پژوهش‌ها در قالب پروژه کسری خدمت توسط افسران وظیفه و بخشی دیگر توسط کارکنان پایور انجام می‌شود که در خصوص کارکنان، حق‌الزحمه پروژه‌های پژوهشی پرداخت و در جایگاه شغلی و سازمانی تأثیرگذار است.

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران علاوه بر چابکی، کارآمدی و به‌روز بودن بر روی مفاهیم علمی، معنوی و تعاملات دانشی تأکید فراوان دارد تا بتواند روزبه‌روز پویاتر و کارآمدتر شود.

تقی‌خانی گفت: ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح در اقتدار دفاعی و استراتژیک نظام نقش مهمی را ایفا کرده و امروز هم معنویت و هم اتحاد و انسجام در ارتش به چشم می‌خورد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=533232

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.